Druhy kratomu

V minulém článku jsme Vám poradili, jak si nejlépe a především chutně připravit kratomový nápoj. Dnes bychom se podívali na něco, co samotné přípravě kratomového nápoje předchází, a tím je výběr toho nejlepšího druhu kratomu na míru Vašim potřebám. 

Ještě dříve než si kratom pořídíte, měli byste si položit otázku, co přesně od něj očekáváte. Je libo téměř okamžité doplnění energie, úlevu od bolesti nebo se jen chcete „vychillovat“ po náročném pracovním dni? Tohle všechno (a ještě více) Vám kratom nabízí! 

Na trhu můžeme najít 5 druhů kratomu – žlutý, zelený, červený, zlatý a bílý. Druhy rozlišujeme podle zabarvení žilek na spodní straně listů. Tam přesně poznáme, jaké účinky pak můžeme od výsledného kratomového prášku očekávat.

Zelený kratom

Je libo pořádná dávka energie? V tom případě je nejlepší volbou Green Maegn-da. Nabudí Vás v práci, při učení a zároveň Vám při tom všem dodá klid na duši a úsměv na rty, jelikož působí jako lehké antidepresivum. 

Červený kratom

Migréna, bolest hlavy, svalů či zubu, nespavost.. S tím vším si poradí Red Maeng-da. Zahoďte všechna analgetika z lékárny a svěřte své bolesti do rukou přírody, Vaše tělo Vám poděkuje. Jistě také oceníte relaxační účinky tohoto druhu! Jestliže si přidáte červený kratom do bylinného čaje před spaním, nebudete mít problém s usínáním a ráno se probudíte plní energie.

Žlutý kratom

Čeká Vás důležitá zkouška nebo máte v práci jednání a potřebujete se na 100% soustředit? Pak určitě šáhněte po Yellow Borneo. Navíc Vám ještě pomůže od trémy a tím pádem vše zvládnete s naprostým přehledem. (P.S. – žlutý kratom má také velice afrodiziakální účinky, což určitě oceníte při oslavě úspěšně zvládnutých úkolů se svým partnerem/partnerkou!)

Zlatý kratom

Kombinace mezi energii a dobrou náladou, kdy se člověk cítí prostě skvěle, takový je zlatý kratom.

Bílý kratom 

V případě, že Vás občas přepadávají úzkosti, jistě oceníte účinky White Maeng-da. Namíchejte si nápoj se svým oblíbeným druhem čaje a rozhodně zažijete psychickou úlevu, jakou jste už dlouho nezažili. Díky jeho energizujícím účinkům Vám také dodá pořádnou sílu!

Kratom přináší nepřeberné množství nejrůznějších účinků. Ať už je to dodání energie, stimulace organismu, afrodiziakum, úlevu od bolesti a úzkostí, každý si v něm najde to své a jistě si brzy i Vy vyberete svého favorita. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení