1 hodnocení

Guarana Energy Soda Vape

Jednorázové vaporizační pero obsahující 10% Guaranu s příchutí Energy Soda

Můžeme doručit do:
8.6.2023
Skladem
Značka: Ifeel
339 Kč –15 % 289 Kč
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Vape Energy
Novinka Tip
339 Kč –15 %

GUARANA VAPE ENERGY SODA

Vychutnejte si sladkou chuť vaporizéru s obsahem Guarany. Produkt je přírodní a je skvělou náhradou za klasický šálek kávy. Příchuť Energy Soda přípomíná chuť energetického nápoje a je zejména oblíbená u mladých lidí. 

Obsah Guarany: 10%

Další složky: Guarana+Taurine+L-theanine+Vitamin B12 +Vitamin B6

Příchuť: Energy Soda

Potah: 500 potahů

Kapacita: 1,5ml/320mah

Rozměr: 85*15,7*10,5mm

 

Co to je Guarana?

Guarana je zajímavá zejména díky kofeinu, který obsahuje. Kofein v semenech má jiný účinek než například kofein v kávových zrnech, kakaových bobech nebo čajových lístcích. Zdá se, že je šetrnější k žaludku. Nenapadá trávicí trakt a stimuluje uvolněně a dlouhodobě. To však ještě není důkladně prozkoumáno, ale všechny pozitivní efekty se zkoumají v různých studiích a pomalu se vyjasňují pro širokou veřejnost.

Dokonce i lidé citliví na kofein často dobře snášejí kofein semen guarany. Vzhledem k tomu, že se kofein v semenech uvolňuje jen pomalu a účinky jsou poměrně dlouhodobé, je guarana často obsažena ve speciálních potravinách a doplňcích výživy pro sportovce. Zejména v oblastech silového tréninku a kulturistiky sportovci doufají ve stimulující a výkonnost zvyšující účinek guarany. Guarana je vhodný doplněk pro zvýšení psychického a fyzického výkonu a je výbornou náhradou za klasický kofein obsažený v kávě.

Zpět do obchodu