2 hodnocení

Guarana Mixed Fruits Vape

Jednorázové vaporizační pero obsahující 10% Guaranu s příchutí Mixed Fruits

Můžeme doručit do:
8.6.2023
Skladem
Značka: Ifeel
339 Kč –15 % 289 Kč
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Vape Mixed Fruits
Novinka Tip
339 Kč –15 %

GUARANA VAPE MIXED FRUITS

Vychutnejte si sladkou chuť vaporizéru s obsahem Guarany. Produkt je přírodní a je skvělou náhradou za klasický šálek kávy. Příchuť Mixed Fruits chutná jako směs tropických plodů a navozuje pocit relaxace u moře.

Obsah Guarany: 10%

Další složky: Guarana+Taurine+L-theanine+Vitamin B12 +Vitamin B6

Příchuť: Mixed Fruits

Potah: 500 potahů

Kapacita: 1,5ml/320mah

Rozměr: 85*15,7*10,5mm

 

Co to je Guarana?

Guarana je zajímavá zejména díky kofeinu, který obsahuje. Kofein v semenech má jiný účinek než například kofein v kávových zrnech, kakaových bobech nebo čajových lístcích. Zdá se, že je šetrnější k žaludku. Nenapadá trávicí trakt a stimuluje uvolněně a dlouhodobě. To však ještě není důkladně prozkoumáno, ale všechny pozitivní efekty se zkoumají v různých studiích a pomalu se vyjasňují pro širokou veřejnost.

Dokonce i lidé citliví na kofein často dobře snášejí kofein semen guarany. Vzhledem k tomu, že se kofein v semenech uvolňuje jen pomalu a účinky jsou poměrně dlouhodobé, je guarana často obsažena ve speciálních potravinách a doplňcích výživy pro sportovce. Zejména v oblastech silového tréninku a kulturistiky sportovci doufají ve stimulující a výkonnost zvyšující účinek guarany. Guarana je vhodný doplněk pro zvýšení psychického a fyzického výkonu a je výbornou náhradou za klasický kofein obsažený v kávě.

Zpět do obchodu