Jak kratom chutná nejlépe?

Kratom (Mitragyna Speciosa) je trochu zemitý, hořký, bylinný a mnoha lidem se nemusí jeho chuť líbit. Má silnou a ohromující chuť, takže my Kratom přidáváme do nápojů (sladké džusy, pomeranč, multivitamín, ice tea...)

Smícháním s dalšími přísadami získáte lahodné kombinace a všechny blahodárné účinky Kratomu. K dosažení klidu a míru použijte v následujících nápojových kombinacích s Kratomem.

Díky tomu, že je Kratom tak zřetelný, jak je, pečlivé kombinování s jinými příchutěmi nakonec poskytne fantastický nápoj. Níže jsou čtyři kombinace nápojů, které se kombinují s Kratomem a vytvářejí ucelený zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Kratom a citrusové plody

Citrusové plody mají velmi silnou chuť, stejně jako Kratom. Kombinace těchto dvou může znít trochu zajímavě, ale mějte na paměti, že pro dosažení nejlepších výsledků je potřeba nějaké smíchání.
Kombinace prášku kratomu a pomerančového džusu je jedním z nejlepších způsobů jeho konzumace. Pomerančový džus není tak ohromující jako jiné citrusové plody, takže je ideálním kandidátem na kombinaci s Kratom.
Pokud dáváte přednost trochu většímu nakopnutí nápoje, je kombinace Kratomu s ledově vychlazenou limonádou. Přidání Kratomu dodá těmto nápojům bylinnou a světí chuť - a po vychladnutí to je vynikající kombinace.

Kratom a káva

Chuť není jen o chuti - důležitá je také struktura. Když smícháte Kratom se studeným nápojem, je nepravděpodobné, že by se rozpustil, a nápoj by mohl mít práškovou strukturu. Správný způsob je nalitím Kratomu do něčeho horkého a potom to smíchat s něčím studeným.
Pokud se chcete vzdát studených nápojů jako celku, můžeme Kratom zkombinovat s kávou. Oba jsou z rodiny káv a výjimečně dobře se mísí. Silná chuť kávy dělá zázraky, aby zakryla chuť Kratomu.
Zatímco čerstvě uvařený šálek může být hvězdou vaší ranní rutiny, Kratom vás udrží energický po celý den a nikdy se nevrátíte k běžné kávě.

Kratom, který se drží tématu horkých nápojů, je vynikajícím doplňkem různých čajů. Jedním z nejoblíbenějších receptů je vařit jej do čaje. Zatímco čajový kratom může chutnat slušně, stále má co dodat, pokud jde o chuť. Pokud jste běžným uživatelem kratomu, je to ideální způsob, jak ho mít. Pokud chcete, aby váš čaj kratom chutnal lahodně, nejlepší je, abyste jej kombinovali s jinými čajovými nápoji. Sušené byliny k sobě dobře ladí a některé z nejlepších kombinací, které se s nimi kombinují, jsou:

Máta
Heřmánek
Ibišek
Matcha
Jasmín
Oolong

Najít správnou dávku není snadná věc, pokud hledáte chuť, a proto je vždy dobré kombinovat Kratom s čaji robustní chuti.

Kombinace nápojů Kratom a čokolády může znít trochu bizarně, ale je to jeden z nejlepších způsobů pití Kratomu. Smícháním Kratomu se šálkem čokoládového mléka můžete dosáhnout vynikajícího složení. Dodáním čokoládě trochu mléka výrazně sníží hořkost a zemitou chuť kratomu. Skvělým doplňkem této kombinace je nakapání několika kousků čokolády do šálku čokoládového mléka. Je to osvěžující, chutné a prospěšné. Kratom je skvělý doplněk a stane se mnohem chutnějším, pokud jej zkombinujete s jinými nápoji. V tomto článku jsme se zabývali všemi věcmi, které se hodí ke kratomu v prášku. Je důležité si uvědomit, že existuje mnoho různých typů Kratomu s podobnou, ale mírně odlišnou chutí. Můžeme experimentovat s různými druhy Kratomu a zjistit, co nám nejlépe vyhovuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení