Kratomové edibles

Objevte svět jedinečných vjemů s naší kategorií kratom edibles, z nichž vše je vytvořeno k dokonalosti pro ty, kteří hledají mimořádné zážitky. Od lákavé fúze vzácných výtažků z kratomu po jemnou lehkost modrého melounu a klasické kouzlo jahod, naše edibles z kratomu jsou víc než jen magické, jsou to sběratelské poklady!

Cena

299300
1299300
kratom jelly strawberry front
Novinka
od 299 Kč

Kratomové želé jahoda je jedinečný produkt, který spojuje příjemnou vůni jahod s kratomem. Jedno želé obsahuje cca 30 mg kratomového extraktu, což je ekvivalent 2 gramů...

986/10
Kratom jelly blue melon front
Novinka
od 299 Kč

Kratomové želé modrý meloun je výjimečným produktem, který kombinuje osvěžující vůni modrého melounu s kratomem. Každé želé obsahuje přibližně 30 mg kvalitního kratomového...

992/10
2 položek celkem

Proč si pořídit kratom edibles?

Vydejte se na cestu do neobyčejnosti s naší pečlivě zpracovanou kolekcí kratom edibles. Prohlubte svůj zážitek pomocí kouzelných směsí výtažků z kratomu, Kratomové želé modrý meloun a nadčasové Kratomového želé jahoda.

Proč zrovna kratom jelly?

  • Jemné na dotek
  • Extra sběratelský produkt
  • Nejlepší kratom z Indonésie

Symfonie vůní a zážitků

Ponořte se do světa, kde se spojení vzácných výtažků z kratomu snoubí s jemnou vůní modrého melounu a nadčasovým půvabem jahod. Naše Kratom Edibles nabízí symfonii aromat a zážitků, z nichž každý je pečlivě vytvořen tak, aby poskytl jedinečnou cestu pro vaše smysly!

Vydat se na průzkum Kratom Edibles je pozvánkou dopřát si smyslové dobrodružství jako žádné jiné. Naše vybraná kolekce vás láká objevovat neobyčejné tím, že se ponoříte do pečlivě vytvořených směsí, z nichž každá je navržena tak, aby povýšila váš zážitek o jedinečné vlastnosti kratomu.

To, co odlišuje naše Kratom Jelly, není jen jeho vynikající vůně, ale také pečlivý výběr toho nejlepšího kratomu pocházejícího z bohaté krajiny Indonésie. 

Zpět do obchodu