6 hodnocení

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg

Jedná se o vynikající chelátový hořčík prvotřídní kvality, který pochází z Německa. Tělo využívá tento hořčík mnohem účinněji než levnější suroviny, které se obvykle dovážejí z Asie. V jedné kapsli se nachází 200 mg čistého hořčíku, a to pouze ve formě bisglycinátu hořečnatého.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Skladem
Značka: BrainMax
599 Kč
Kategorie: Organické produkty

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg

Inovovali jsme složení tohoto výrobku. Konkrétně jsme zdvojnásobili množství bisglycinátu hořečnatého, přičemž jsme zachovali čistotu produktu. Neobsahuje žádné zbytečné látky (éčka). Každá kapsle obsahuje 200 mg čistého hořčíku, a to bez umělého navyšování množství levnými a špatně vstřebatelnými anorganickými sloučeninami, jako je oxid nebo sterát hořečnatý.

Díky tomu, že glycin je aminokyselina spojená s relaxací, má bisglycinát uklidňující účinek a pomáhá snižovat hladinu kortizolu. Bisglycinát hořečnatý je vhodný ke konzumaci po tréninku a večer, protože pomáhá snižovat kortizol (hormon stresu).

1 000 mg bisglycinátu hořečnatého = 200 mg čistého hořčíku na jednu kapsli

Magnesium v chelátové formě: Magnesium + aminokyselina glycin. Tělo ji velmi dobře vstřebává a využívá (80% vstřebatelnost). Naopak oxid hořečnatý má vstřebatelnost pouze 4 %. Nemá projímavé účinky ani při vysokých dávkách. Tato forma hořčíku je ideální pro doplnění zásob ve svalech, včetně srdce.

Návrh bez názvu-13

 
Zpět do obchodu