Kanna

Líbí se Vám kratom? Tak to jste ještě nevyzkoušeli kannu. Kanna je rostlina pocházející z jižní Afriky a svými vlastnostmi je velmi podobná kratomu. Na našich stránkách Kratomit.cz  ji můžete najít ve formě prášku.

Cena

199200
1199200
kanna 1 Kanna prášek nefermentový (Sceletium tortuosum) prodej
Novinka
od 299 Kč–33 %
od 199 Kč

Podle legislativy ČR není kanna prášek schválena jako potravina nebo výživový doplněk. Kanna prášek se prodává pouze k studijním a sběratelským účelům. Neneseme...

KANNA/10G
1 položek celkem

Kouzelná kanna od Kratomitu 

Kanna je rostlina pocházející z Afriky a používá se pro své úžasné vlastnosti. Kanna má v Africe dlouhou historii užívání k rekreačním účelům, ale dnes se nejčastěji používá pro své antistresové účinky. Kanna je celosvětově stále populárnější, protože je přírodní alternativou k farmaceutickým přípravkům, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Zlepšuje také dlouhodobou paměť, působí proti úzkosti a depresi a zmírňuje stres. Kanna se také používá k léčbě poruchy spánku a zlepšení celkové nálady, zmírnění bolesti a snížení nervového napětí.

Co nabízíme na Kratomit.cz?

Vyzkoušejte naši kannu!

Na Kratomit.cz najdete to nejkvalitnější kannu z celého trhu a pokud si nejste jisti, zda produkt kanna bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, rádi vám pomůžeme!

Zpět do obchodu