10-OH-HHC

Naše nová exkluzivní kolekce obsahující 10-OH-HHC je inovace, která snoubí přirozené výhody konopí do nového produktu. 10-OH-HHC nebo 10-Hydroxyhexahydrocannabinol je nový kanabinoid, který je zatím nepoznaný, ale již nyní víme, že bude patřit mezi ty vzrušující a to z důvodu kombinace směsi tradičního účinku konopí, avšak se zvýšenou stabilitou a interakcí s endokanabinoidním systémem.

Cena

210390
1210390
Konopný joint se stínem
Novinka Tip
210 Kč

Nové konopné jointy z odrůdy konopných květů Cherry s 10% obsahem 10-OH-HHC a 10% H4CBD. Tato odrůda je známá svou sladkostí a vůní třešeň, která připomíná čerstvý utržený plod...

4970
Konopný joint se stínem
Novinka Tip
210 Kč

Nové konopné jointy z květů odrůdy Human Torch s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je proslulá svou intenzivní citrusovou vůní, připomínající čerstvé mandarinky.  

1387
10 OH HHC květy cherry 10%
Novinka Tip
od 302 Kč

Hledáte alternativu ke květům HHC-P? Přinášíme vám novinku - konopné květy odrůdy Cherry Lady s obsahem 10% 10-OH-HHC. Tato odrůda je oblíbená pro svou výraznou a sladkou vůni,...

1399/1G
10 OH HHC květy Mandarine 10%
Novinka Tip
od 302 Kč

Představujeme vám perfektní alternativu za konopné květy HHC-P a to jsou nové konopné květy odrůdy Mandarine s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je známá svou výjimečnou a...

10-0H-HHC/1G
HASH 1
Novinka Tip
od 390 Kč

Hledáte autentický zážitek s konopím obohacený o moderní inovace? Naše 10-OH-HHC Hash afghánského stylu je pro vás ideální volbou. Tento lisovaný klenot konopí spojuje staleté...

1408/2G
Moonrock (1)
Novinka Tip
od 390 Kč

Legendární MoonRock 10-OH-HHC je nyní ještě lepší. Jsme hrdí, že vám můžeme představit jeden z nejexkluzivnějších a nejžádanějších produktů na trhu s konopím - náš MoonRock.

1405/2G
6 položek celkem

Proč si vybrat 10-OH-HHC?

Kanabinoid 10-OH-HHC má jedinečnou chemickou strukturu a výrazné účinky. Všichni sběratelé tohoto typu konopí hlásí klidnou a příjemnou náladu s duševní jasností a euforií, bez těžkého stavu High, který přirozeně přichází z klasického THC.

Poznejte novou hranici konopného světa a vydejte se s našimi květami, jointy a cartridge k maximálnímu uspokojení potřeb. Přijměte budoucnost a letní trend konopí ještě dnes!

Konopné květy

Zažijte čistou esenci konopí s našimi prémiovými květy 10-OH-HHC. Tyto květiny, pěstované s péčí, jsou bohaté na 10-OH-HHC a poskytují vyvážený a silný zážitek. Ideální pro ty, kteří preferují tradiční způsob užívání konopí. Naše květiny dodávají příjemný pocit, plný terapeutických výhod tohoto nového kanabinoidu.

Jointy

Pro pohodlí a kvalitu každého tahu vyzkoušejte naše předbalené jointy 10-OH-HHC. Tyto jointy připravené k použití jsou vyrobeny z našich nejlepších květin Mandarine a Cherry Lady, což zajišťuje konzistentní a uspokojivý zážitek. Tento produkt je ideální pro použití na cestách a nabízejí rychlý a snadný způsob, jak si užít uklidňující a euforické účinky 10-OH-HHC.

Cartridge

Naše 10-OH-HHC cartridge přinášejí pokročilou technologii vapingu spolu se silnými účinky tohoto inovativního kanabinoidu. Tyto cartridge, navržené pro snadné použití a maximální účinnost, poskytují silnou a aromatickou páru a přináší výhody 10-OH-HHC přímo do vašeho života. Ať už hledáte relaxaci, úlevu od bolesti nebo zlepšení nálady, naše cartridge nabízejí všestrannou a diskrétní možnost.

Zpět do obchodu