3 hodnocení

10-OH-HHC joint Mandarin 10%

Nové konopné jointy z květů odrůdy Human Torch s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je proslulá svou intenzivní citrusovou vůní, připomínající čerstvé mandarinky.

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Kratomit
210 Kč
Kategorie: 10-OH-HHC
Konopný joint se stínem
Novinka Tip

Konopné jointy Mandarin 10-OH-HHC 10% 

Představujeme vám ideální náhradu za konopné květy HHC-P – nové konopné jointy odrůdy Mandarine s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je známá svou výraznou a svěží citrusovou vůní, která evokuje čerstvé mandarinky.

Jointy Mandarin jsou vyráběny z pečlivě vybraných květů konopí Mandarine, které obsahují 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a pouze minimální množství tetrahydrokanabinolu (THC), což zajišťuje, že jsou plně v souladu s legislativou a dostupné k volnému prodeji. Pojmenování Mandarin pochází z jejich charakteristické vůně připomínající čerstvou kůru mandarinek.

Vlastnosti Jointů Mandarine

  • Vzhled: Jointy jsou pečlivě srolovány z hustých, pryskyřicí bohatých květů, s výraznými oranžovými chloupky a trichomy, které vypadají jako pokryté jemnými krystalky.
  • Aroma: Silná citrusová vůně s dominantními tóny mandarinek a dalších citrusových plodů, která při použití přináší osvěžující a energizující zážitek.
  • Účinky: Díky vysokému obsahu 10-OH-HHC poskytují hlubokou relaxaci a uklidnění. Jsou ideální pro ty, kteří hledají úlevu od stresu, úzkosti nebo bolesti, aniž by negativně ovlivnili svou psychiku. Navíc mohou podpořit kreativitu a soustředění.


Obsah 10-OH-HHC:

Jointy Mandarine se vyznačují vysokým obsahem 10-OH-HHC, který se pohybuje okolo 10% v závislosti na metodě pěstování a zpracování. Zároveň je zde také 10% H4CBD, které pomáha perfektně vyladit tento květ.
Kombinace unikátních vlastností činí z jointů Mandarine nejen skvělý zdroj přírodní úlevy, ale také osvěžující zážitek pro smysly. 

Rozdíl mezi HHC a 10-OH-HHC

Chemická struktura HHC je velmi podobná 10-OH-HHC, ale nejsou identické. Jejich účinky jsou velmi podobné a mnozí uživatelé uvádějí, že 10-OH-HHC je vynikající alternativou k HHC. Hexahydrokanabinol je známý svými psychoaktivními účinky, které navozují pocit euforie a spokojenosti. 10-OH-HHC má podobnou chemickou strukturu a účinky, ale je potřeba více výzkumu, aby bylo možné přesně určit jeho potenciál a bezpečnost.

Vyzkoušejte naše nové konopné jointy Mandarin a objevte jedinečné výhody, které 10-OH-HHC přináší.

 

 

Zpět do obchodu