Kratom prášek

Kratom je rostlina rostoucí v jihovýchodní Asii, která se stala v posledních letech velmi populární ve vyspělých zemích včetně České republiky. Na Kratomit.cz nabízíme nejlepší kratom ve formě prášku z našich pečlivě prověřených a renomovaných zdrojů. Všechny naše kratomové výrobky jsou vyrobeny pouze z rostlinného materiálu nejvyšší hodnoty. V nabídce jsou populární druhy kratomu, jako je červený kratom, zelený kratom nebo kratom bílý. Jako společnost si uvědomujeme naši jedinečnou odpovědnost vůči našim zákazníkům a odvětví kratomu jako celku, a proto nabízíme produkty, za kterými 100% stojíme a zaručujeme vaši spokojenost!

Cena

8899
18899
Bílý Kratom White Bali
Novinka Tip
od 88 Kč

Již zkušení a starověcí obyvatelé Indonésie si vybírali bílý kratom White Bali. 

WBALI/10
kratom prodej white maeng-da
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Moudří a staří Indonésané sbírali bílý Kratom White Maeng-da.  

WHITE/10
kratom prodej červený
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Červený Kratom Red Maeng-da znali již staří Indonésané. Tento kratom sbírali pro radost.  

RED/10
kratom prodej entikong
Novinka
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Zelený Kratom Green Entikong znali již staří domorodci v daleké Indonésii a s oblibou tento druh kratomu sbírali.    

ENTIKONG/10
kratom prodej zelený
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Domorodé kmeny indonéských ostrovů si v minulosti oblíbily zelený Kratom Green Maeng-da.  

GREEN/10
kratom prodej gold borneo
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

V dávných dobách indonéští domorodci vlastnili zlatý Kratom Gold Borneo, přítomnost kratomu jim pomáhala mít positive vibes kolem sebe a zlepšovat auru.  

GOLD/10G
kratom prodej yellow borneo
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Žlutý Kratom Yellow Borneo nese název po třetím největším ostrově planety. Domorodé kmeny znali tento kratom již dlouhá tisíciletí.

YELLOW/10
Kratom – stem and vein (stonky a žíly)
od 150 Kč–40 %
od 99 Kč

Zažijte přírodní diverzitu s našimi stonky a žíly Kratomu. S&V představuje atraktivní alternativu. Objevte přírodní různorodost s Kratomem - stonky a žíly.

S-V/10G
8 položek celkem

Rozdělení kratomu

Existují různé druhy kratomu - včetně zeleného, červeného kratomu a bílého - a každý z nich má jiné vlastnosti. Nejběžnější forma kratomu dostupná online je kratom ve formě prášku, který si můžete zakoupit i na našem e-shopu výše. Nově prodáváme také kratom v tabletách. Výběr máme opravdu pestrý, jelikož si můžete vybrat hned z několika druhů kratomu, takže si každý jistě najde to své! 

Proč kratom v prášku od Kratomitu?

  • Prodáváme nejkvalitnější kratom v Česku.
  • Kratom dovážíme až z dalekého Bornea
  • Máme na výběr hodně druhů kratomu.

​Pokud hledáte nejkvalitnější kratom z Bornea, jste na Kratomitu správně! Objednejte si opravdový zážitek pohodlně a diskrétně online. Kratom je stálezelený strom, který roste v jihovýchodní Asii, a to především v Indonésii, Thajsku, Malajsii a ve Vietnamu. Kratom se využívá již stovky let pro své úžasné vlastnosti. 

Vyzkoušejte náš kratom!

Na Kratomit.cz najdete ten nejkvalitnější kratom z Bornea a pokud si nejste jisti, který druh kratomu bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, rádi vám pomůžeme!

 

2

Zpět do obchodu