Kratom

Kratom je rostlina rostoucí v jihovýchodní Asii, která se stala v posledních letech velmi populární ve vyspělých zemích včetně České republiky. Na Kratomit.cz nabízíme nejlepší kratom ve formě prášku z našich pečlivě prověřených a renomovaných zdrojů. Všechny naše kratomové výrobky jsou vyrobeny pouze z rostlinného materiálu nejvyšší hodnoty. V nabídce jsou populární druhy kratomu, jako je červený kratom, zelený kratom nebo kratom bílý. Jako společnost si uvědomujeme naši jedinečnou odpovědnost vůči našim zákazníkům a odvětví kratomu jako celku, a proto nabízíme produkty, za kterými 100% stojíme a zaručujeme vaši spokojenost!

kratom prodej white maeng-da
Tip
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

Moudří a staří Indonésané vlastnili bílý Kratom White Maeng-da k potlačení pocitu únavy, ale také ke zlepšení komunikace, soustředění a vytrvalosti.  

WHITE/10
kratom prodej červený
Tip
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

Červený Kratom Red Maeng-da znali již staří Indonésané. Tento kratom jim pomohl zmírnit fyzickou bolest a zlepšit psychiku.  

RED/10
kratom prodej entikong
Novinka
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

Zelený Kratom Green Entikong znali již staří domorodci v daleké Indonésii a s oblibou tento druh kratomu využívali k relaxaci a uvolnění.      

ENTIKONG/10
kratom prodej zelený
Tip
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

Domorodé kmeny indonéských ostrovů si v minulosti oblíbily zelený Kratom Green Maeng-da jako zdroj energie a dobré nálady.  

GREEN/10
kratom prodej gold borneo
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

V dávných dobách indonéští domorodci vlastnili zlatý Kratom Gold Borneo k relaxaci, kratom jim pomáhal mít příjemnou náladu a zlepšoval auru.  

GOLD/10G
kratom prodej yellow borneo
od 89 Kč–51 %
od 67 Kč

Žlutý Kratom Yellow Borneo nese název po třetím největším ostrově planety. Domorodé kmeny znali tento kratom a používali jej k uvolnění, relaxaci a pocitu...

YELLOW/10
6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení