Kratom

Kratom je kouzelný strom, který pochází z oblasti jihovýchodní Asie, a to především z ostrova Borneo. V místní medicíně se kratom používá již staletí, není tedy divu, že je tak oblíbený. Naše společnost nabízí pouze ty nejkvalitnější druhy kratomu, bez přidaných látek. Věříme, že ať už jste sběratelem kratomu či úplný nováček, najdete u nás to pravé. A co je nejlepší, nabízíme kromě kratom prášku i novinky na českém trhu kratomové tablety a ochucený kratom. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a objevte sílu kratomu.

Cena

89299
189299
Bílý Kratom White Bali
Novinka Tip
od 89 Kč

Již zkušení a starověcí obyvatelé Indonésie si vybírali bílý kratom White Bali. 

WBALI/10
kratom prodej white maeng-da
Tip
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

Moudří a staří Indonésané sbírali bílý Kratom White Maeng-da.  

WHITE/10
kratom prodej červený
Tip
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

Červený Kratom Red Maeng-da znali již staří Indonésané. Tento kratom sbírali pro radost.  

RED/10
kratom prodej entikong
Novinka
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

Zelený Kratom Green Entikong znali již staří domorodci v daleké Indonésii a s oblibou tento druh kratomu sbírali.    

ENTIKONG/10
kratom prodej zelený
Tip
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

Domorodé kmeny indonéských ostrovů si v minulosti oblíbily zelený Kratom Green Maeng-da.  

GREEN/10
kratom prodej gold borneo
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

V dávných dobách indonéští domorodci vlastnili zlatý Kratom Gold Borneo, přítomnost kratomu jim pomáhala mít positive vibes kolem sebe a zlepšovat auru.  

GOLD/10G
kratom prodej yellow borneo
od 130 Kč–50 %
od 89 Kč

Žlutý Kratom Yellow Borneo nese název po třetím největším ostrově planety. Domorodé kmeny znali tento kratom již dlouhá tisíciletí.

YELLOW/10
Ovocný kratom - Jungle Lime
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám unikátní sběratelský poklad s názvem Jungle Lime, ovocný kratom z čistého zeleného kratomu. Tento exkluzivní produkt patří mezi naše nejoblíbenější a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Magic Apple představuje exkluzivní sběratelský klenot vyrobený z čistého zeleného kratomu, který patří mezi naše nejžádanější a nejoblíbenější produkty.

930/10G
I WANT HHC P 7
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Sour Cherry je exkluzivní sběratelský klenot vyráběný z čistého zeleného kratomu. Jeho ovocná vůně oživí váš prostor a dodá výjimečnost každé příležitosti.

933/10G
Kratom – stem and vein (stonky a žíly)
od 150 Kč–40 %
od 99 Kč

Zažijte přírodní diverzitu s našimi stonky a žíly Kratomu. S&V představuje atraktivní alternativu. Objevte přírodní různorodost s Kratomem - stonky a žíly.

S-V/10G
Bílý Kratom White Maeng-da tablety
od 250 Kč–51 %
od 168 Kč

Kratomový prášek bílého kratomu, který je za pomoci několika tun stlačený do kratomových tablet. Ty jsou v perfektní podobě pro vášnivé kratomové sběratele. Váha jedné tablety...

WHITETABLETY/10
Nahoru
Další produkty
16 položek celkem

Kratom: Co to je?

Jste nováčkem v tématu kratom a nevíte, co to vlastně kratom je? Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, což jistě téměř každý ví a pokud ne, pochází konkrétně z těchto zemí:

  • Indonésie
  • Thajsko
  • Malajsie

Druhy kratomu

Listy kratomu se v těchto zemích tradičně používaly či se stálě ještě používají na různé účely. Existují všelijaké druhy kratomu, přičemž ty nejkvalitnější se těší velké oblibě. Takže pokud se chystáte vyzkoušet kratom a nevíte, jaký druh si vybrat, nejlepší je zaměřit se na Green Maeng Da, Red Maeng Da nebo White Borneo. S těmito druhy máte totiž největší šanci, že si je ihned zamilujete! 

Kvalitní kratom

Velice nám záleží na našich spokojených zákaznících a kvalitě všech produktů. Na Kratomitu vám zaručujeme prvotřídní kratom z Bornea, kde jej odebíráme od místních pěstitelů, se kterými máme velice blízký vztah a dokonce jsme je na Borneu i navštívili. Kvalita je u nás na prvním místě a jelikož jsme dané druhy kratomu sami na Borneu vybrali, můžeme vám zaručit, že vás nikdy nezklamou


Zaujaly vás naše kratomové produkty? Máte-li dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro vás.

Zpět do obchodu