Kratom

Kratom je kouzelný strom z oblasti jihovýchodní Asie, a to především z ostrova Borneo. V místní medicíně se kratom používá již staletí. Naše společnost nabízí pouze ty nejkvalitnější druhy kratomu, bez přidaných látek. Ať už jste sběratelem kratomu či úplný nováček, najdete u nás to pravé. A co je nejlepší, nabízíme kromě kratomu v prášku i novinky na českém trhu – kratomové tablety a ochucený kratom. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a objevte sílu kratomu. Doporučujeme si přečíst našeho průvodce na téma, který kratom je nejsilnější, pro maximálně informovaný výběr.

Cena

88169
188169
Bílý Kratom White Bali
Novinka Tip
od 88 Kč

Již zkušení a starověcí obyvatelé Indonésie si vybírali bílý kratom White Bali. 

WBALI/10
kratom prodej white maeng-da
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Moudří a staří Indonésané sbírali bílý Kratom White Maeng-da.  

WHITE/10
kratom prodej červený
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Červený Kratom Red Maeng-da znali již staří Indonésané. Tento kratom sbírali pro radost.  

RED/10
kratom prodej entikong
Novinka
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Zelený Kratom Green Entikong znali již staří domorodci v daleké Indonésii a s oblibou tento druh kratomu sbírali.    

ENTIKONG/10
Zelený kratom Green Maeng da - drcené listy
Novinka Tip
od 88 Kč

Zelený Kratom Green Maeng-da byl v minulosti oblíbený mezi domorodými kmeny indonéských ostrovů. Jedná se o novinku ve světě kratomu! Kratomové drcené listy. 

1312/10G
kratom prodej zelený
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Domorodé kmeny indonéských ostrovů si v minulosti oblíbily zelený Kratom Green Maeng-da.  

GREEN/10
kratom prodej gold borneo
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

V dávných dobách indonéští domorodci vlastnili zlatý Kratom Gold Borneo, přítomnost kratomu jim pomáhala mít positive vibes kolem sebe a zlepšovat auru.  

GOLD/10G
kratom prodej yellow borneo
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Žlutý Kratom Yellow Borneo nese název po třetím největším ostrově planety. Domorodé kmeny znali tento kratom již dlouhá tisíciletí.

YELLOW/10
I WANT HHC P 41
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám exkluzivní novinku zvanou Cherry Cola, ovocný kratom s vůní třešní a Coly. Tento unikátní druh patří mezi naše nejoblíbenější a nejžádanější kratomy. Cherry...

1303/10G
Ovocný kratom - Jungle Lime 🍋‍
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám unikátní sběratelský poklad s názvem Jungle Lime, ovocný kratom z čistého zeleného kratomu. Tento exkluzivní produkt patří mezi naše nejoblíbenější a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Magic Apple představuje exkluzivní sběratelský klenot vyrobený z čistého zeleného kratomu, který patří mezi naše nejžádanější a nejoblíbenější produkty.

930/10G
I WANT HHC P 7
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Sour Cherry je exkluzivní sběratelský klenot vyráběný z čistého zeleného kratomu. Jeho ovocná vůně oživí váš prostor a dodá výjimečnost každé příležitosti.

933/10G
Nahoru
Další produkty
16 položek celkem

Začínáme s kratomem: Co vybrat?

Listy kratomu se v těchto zemích tradičně používaly či se stálě ještě používají na různé účely. Existují všelijaké druhy kratomu, přičemž velké oblibě se těší ty nejkvalitnější jako Maeng Da a ostatní odrůdy z ostrova Borneo. Takže pokud se chystáte vyzkoušet kratom a nevíte, jaký druh si vybrat, nejlepší je zaměřit se na Green Entikong, Red Maeng Da nebo White Bali, které najdete v této kategorii. S těmito druhy máte totiž největší šanci, že si je ihned zamilujete! 

Existují také další odrůdy, jako je Jonkong, Pure, Kasongan, Spirit, Elephant apod., ale tady se už nabízí otázka, jestli se nejedná spíš čistě o marketingové názvy. Existuje také nano kratom, což se může zdát jako fajn vychytávka, ale rozdíl mezi normálním reálně moc nepoznáte, v praxi jeho “výhody” skoro nikdo neocení.

Kvalitní kratom na Kratomitu

Velice nám záleží na našich spokojených zákaznících a kvalitě všech produktů. Na Kratomitu vám zaručujeme prvotřídní kratom z Bornea, kde jej odebíráme od místních pěstitelů, se kterými máme velice blízký vztah a dokonce jsme je na Borneu i navštívili. Kvalita je u nás na prvním místě a jelikož jsme dané kratomové produkty sami na Borneu vybrali, můžeme vám zaručit, že vás nezklamou

Je kratom legální vlastně? Ano, prodej i užívání je u nás legální. Mitragyna speciosa, známá spíše pod pojmem kratom, se stává stále populárnější nejen v ČR. Naše rodinná firma se zaměřuje na prodej kvalitního kratomu za dostupné ceny. Poměrně levný kratom, který nabízíme, neznamená kompromis v kvalitě. 

Zaujaly vás naše kratomové produkty? Máte-li dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro vás.

Zpět do obchodu