Co je to kratom?

Kratom je rostlina, která roste v jihovýchodní Asii. Jeho listy mají psychotropní a opioidní účinky tlumící bolest. Lidé žijící v oblastech, kde kratom roste, jej někdy používají k léčbě různých bolestí, kašle a únavy. V České republice a ostatních vyspělých zemích lidé projevili rostoucí zájem o použití této látky jako alternativy k opioidním lékům proti bolesti. Jiní lidé používají kratom k tomu, aby zažili psychotropní účinky.

Návrh bez názvu (1)

Co dělá kratom?

Jedná se o strom, který přirozeně roste v Thajsku, Malajsii, Indonésii a Papui Nové Guineji. Jeho listy se tradičně používaly jako lék, ale nyní se používají také jako rekreační droga. Lékaři se domnívají, že některé látky v kratomu se vážou na stejné části nervové buňky jako opioidní léky proti bolesti a vytvářejí podobný účinek ve vašem mozku. Ale nebylo mnoho podrobných studií o tom, jak to funguje nebo proč.

Jak dlouho trvají účinky kratomu?

Kratom má různé účinky na tělo v závislosti na dávce. Lidé používají kratom mnoha způsoby, včetně žvýkání listů vcelku, vaření jako čaje, drcení listů a jejich polykání nebo kouření

Stimulační účinky

Ve velmi malých dávkách, 1–5 gramů (g), může mít kratom účinky podobné stimulantům a dodat uživatelům více energie. Lidé se po něm mohou cítit bdělí, společenští a hovorní.

Sedativní účinky

Ve vyšších dávkách, 5–15 g, může mít kratom sedativní účinek. To je podobné účinkům opioidů, které způsobují, že se uživatelé cítí unavení, klidní a euforičtí. Lidé obvykle používají vyšší dávky k léčbě těžkého kašle, průjmu nebo abstinenčních příznaků opioidů. Dávky vyšší než 15 g mohou člověka velmi unavit a utlumit až do ztráty vědomí.

Kde lze koupit kratom?

V České republice lze zatím kratom koupit převážně na internetu, kamenných obchodů s touto kouzelnou rostlinou zde najdete velmi málo. Jedním z tradičních prodejců kratomu v ČR je právě Kratomit

Návrh bez názvu

Kratom e-shop: Kratomit 

Tento podnik byl založen v roce 2017. Dá se tedy říci, že se jedná o společnost s dlouhou tradicí na relativně mladém kratomovém trhu v ČR. Od té doby se Kratomit stal v naší zemi synonymem pro vysoce kvalitní kratom, CBD, kannu a další skvělé přírodní produkty. O kvalitě produktů svědčí jednak časté pozitivní recenze od zákazníků, a to jak veřejně, tak i majiteli e-shopu doktorovi Greenovi do soukromých zpráv, jednak rostoucí měsíční návštěvnost webu, jednak přítomnost produktů Kratomit v příspěvcích zákazníků na sociální síti TikTok a podobně.

Cílem společnosti je nabízet zákazníkům kvalitní produkty z přírody, které zlepšují kvalitu života, a to jak v práci, při studiu i v soukromém životě. Přestože Kratomit začínal jako prodej Kratomu známým a přátelům doktora Greena v Ostravě a okolí, v roce 2020 se stal jedním z prvních internetových obchodů v ČR se specializací na Kratom a produkty značky Kratomit si postupně oblíbili milovníci kvalitního organického zboží ve všech regionech ČR, kde je nyní dostupné prostřednictvím dopravců Zásilkovna, Česká pošta a PPL.

Kratom zde zakoupíte z pohodlí domova, respektive odkudkoliv online již od 67 Kč a bývá doručen hned další den. Doprava je nejen rychlá, ale také zdarma v případě že hodnota objednávky je 700 Kč a více. Mezi zákazníky tohoto e-shopu jsou nejoblíbenějšími odrůdy bílý kratom a kratom zelený.

 

Vyzkoušejte:

Zelený kratom Maeng-da (4)Zelený kratom Maeng-da (5)Zelený kratom Maeng-da (6)

 

Zpět do obchodu