Zelený kratom

Prozkoumejte náš široký výběr vysoce kvalitních produktů zeleného kratomu, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým preferencím a potřebám. Pro jedinečný a příjemný zážitek důrazně doporučujeme vyzkoušet náš revoluční kouzelný kratom prášek s příchutí jablka, osvěžující variantu tradičních možností. Případně si dopřejte našich tablet kratomu, které jsou známé svou stálou kvalitou a účinností.

 

Cena

88168
188168
kratom prodej entikong
Novinka
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Zelený Kratom Green Entikong znali již staří domorodci v daleké Indonésii a s oblibou tento druh kratomu sbírali.    

ENTIKONG/10
Zelený kratom Green Maeng da - drcené listy
Novinka Tip
od 88 Kč

Zelený Kratom Green Maeng-da byl v minulosti oblíbený mezi domorodými kmeny indonéských ostrovů. Jedná se o novinku ve světě kratomu! Kratomové drcené listy. 

1312/10G
kratom prodej zelený
Tip
od 130 Kč–58 %
od 88 Kč

Domorodé kmeny indonéských ostrovů si v minulosti oblíbily zelený Kratom Green Maeng-da.  

GREEN/10
Ovocný kratom - Jungle Lime 🍋‍
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám unikátní sběratelský poklad s názvem Jungle Lime, ovocný kratom z čistého zeleného kratomu. Tento exkluzivní produkt patří mezi naše nejoblíbenější a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Magic Apple představuje exkluzivní sběratelský klenot vyrobený z čistého zeleného kratomu, který patří mezi naše nejžádanější a nejoblíbenější produkty.

930/10G
I WANT HHC P 7
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Sour Cherry je exkluzivní sběratelský klenot vyráběný z čistého zeleného kratomu. Jeho ovocná vůně oživí váš prostor a dodá výjimečnost každé příležitosti.

933/10G
kratom tablety
od 250 Kč–61 %
od 168 Kč

Kratomový prášek zeleného kratomu, který je za pomoci několika tun stlačený do kratomových tablet. Ty jsou v perfektní podobě pro vášnivé kratomové sběratele. Váha jedné tablety...

GREENTABLETY/10
7 položek celkem

Druhy kratomu 

Objevte vynikající řadu zelených žilnatých kratomů, které obsahují vážené odrůdy, jako je Maeng-da a Entikong, pocházející z bujné krajiny Bornea – primárního centra pro kratom na celém světě. Existují také méně známé podtřídy jako malajské, balijské a thajské kmeny.

Ponořte se s námi do bohaté tapisérie zeleného žilnatého kratomu, kde se esence Bornea rozvíjí v každém kmeni a zve nadšence, aby zažili tu správnou kvalitu. Objevte botanické zázraky našeho kratomového výběru, kde každý druh vypráví jedinečný příběh.

Formy zeleného kratomu

Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku kratomů, která obsahuje klasický prášek a kompaktní kratom tablety. Náš zelený kratomový prášek nabízí autentický zážitek, zatímco naše lisované tablety, vyrobené z prémiového kratomu, poskytují kondenzovanou, ale silnou možnost, která si získává na popularitě. Tyto tablety jsou ideální pro uživatele na cestách a nabízejí pohodlí bez kompromisů v kvalitě.

Vyberte si mezi nadčasovou přitažlivostí zeleného prášku nebo moderním komfortem tablet a kapslí, s vědomím, že náš závazek ke kvalitě zůstává stejný. Zvyšte svůj zážitek z kratomu s našimi všestrannými a dostupnými možnostmi.

Zelené potěšení Maeng-da: Prozkoumejte kratom naplněný ovocem

Prozkoumejte naši prémiovou kolekci kratomů naplněných ovocem s příchutěmi jablka, třešně a limetky, které bez námahy doplňují zelený základ kratomu Maeng-da. Náš kratom, vyrobený s pečlivostí, si zachovává svou přirozenou podstatu pro autentický a obohacující zážitek. Náš kratom se vyznačuje použitím nejjemnějších zelených listů Maeng-da a vyniká svou kvalitou a čistotou. Nepřidávají se žádná umělá sladidla; místo toho je nálev obohacen přírodními, necukrovými příchutěmi, které zajišťují skutečné botanické setkání.

Náš ovocný kratom, oblíbený mezi mnoha, zejména mezi ženami, nabízí příjemnou cestu do světa nuancí chutí. Aromatická směs jablka, třešně a limetky osloví ty, kteří hledají vkusnější zážitek z kratomu.

Vyberte si mezi živým tancem kratomu naplněného ovocem a neústupnou autenticitou neochucené varianty. Pozvedněte svou cestu kratomem s námi, kde se kvalita, čistota a chuť sbíhají a nově definují váš botanický zážitek.

Zpět do obchodu