Kratom ovocný

Objevte nový zážitek s kratomem díky naší inovativní variantě! Kratom obohacený o ovocný extrakt. Objevte novou dimenzi kratomu, která je navržena tak, aby posunula hranice tradičního sběratelství kratomu. Tento inovativní produkt je výsledkem pečlivého výběru prémiového zeleného kratomu a jeho obohacení o koncentrovaný extrakt z vybraných plodů, který je získáván šetrnou metodou. Tato metoda zachovává plné spektrum aromat, čímž přináší zcela unikátní zážitek.

 

Cena

9899
19899
I WANT HHC P 41
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám exkluzivní novinku zvanou Cherry Cola, ovocný kratom s vůní třešní a Coly. Tento unikátní druh patří mezi naše nejoblíbenější a nejžádanější kratomy. Cherry...

1303/10G
Ovocný kratom - Jungle Lime 🍋‍
Novinka Tip
od 98 Kč

Představujeme vám unikátní sběratelský poklad s názvem Jungle Lime, ovocný kratom z čistého zeleného kratomu. Tento exkluzivní produkt patří mezi naše nejoblíbenější a...

959/10G
I WANT HHC P 4
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Magic Apple představuje exkluzivní sběratelský klenot vyrobený z čistého zeleného kratomu, který patří mezi naše nejžádanější a nejoblíbenější produkty.

930/10G
I WANT HHC P 7
Novinka Tip
od 98 Kč

Ovocný kratom Sour Cherry je exkluzivní sběratelský klenot vyráběný z čistého zeleného kratomu. Jeho ovocná vůně oživí váš prostor a dodá výjimečnost každé příležitosti.

933/10G
4 položek celkem

Tak ovocné, tak svěží! 

Nejenže je naše nová varianta kratomu smyslově příjemnější, ale také nabízí všechny potenciální přínosy zeleného kratomu, který je známý svými energizujícími a uklidňujícími efekty. Ideální pro ty, kteří hledají alternativní způsob, jak podpořit svou duševní pohodu a zvýšit svou vitalitu bez kompromisů.

Začleňte do svého denního rituálu naši speciální směs a prozkoumejte, jak vám může pomoci při soustředění, relaxaci a obnově energie. Naše vylepšená varianta zeleného kratomu je tu, aby se stala nedílnou součástí vašeho životního stylu s přírodními produkty. Objednejte si jeden z našich kratomů nyní a otevřete dveře k průkopnickému způsobu, který spojuje tradici s moderními inovacemi! 

Vyzkoušej také ostatní produkty, tedy náš kratom z ostrova Borneo v jiných formách, jako například klasický kratom prášek či kratom tablety

I WANT HHC-P-10

Zpět do obchodu