Představení e-shopu

O nás

Jsme rodinný e-shop se specializací na přírodní produkty z celého světa, především z Asie, Afriky, Ameriky a Evropy.

Naše cesta začala v roce 2016 jako vášeň a malý projekt Ing. Adama Hlawiczky / Dr. Greena, ke kterému se později připojil jeho mladší bratr Ing. Martin Hlawiczka.

Jako rodinná firma a nadšení příznivci kratomu jsme v roce 2016 začali pouze s prodejem kratomových produktů. Avšak s rozvojem a příležitostmi jsme postupně rozšiřovali naši nabídku o další přírodní výrobky z různých koutů světa. 

V našem sortimentu nyní najdete nejen kratom, ale také výrobky z CBD a CBG, koření a mnoho dalších přírodních produktů. Neustále pracujeme na vylepšování našich služeb a produktů, abychom zajišťovali ještě vyšší kvalitu. Zároveň se snažíme optimalizovat procesy doručování a platby, aby byly rychlejší a bezpečnější.

Naším výzkumným týmem se každý den pracuje na rozšiřování naší nabídky o nové a zajímavé produkty, které v České republice ještě nemají obdobu, ale v Americe nebo Asii jsou již běžně dostupné.

Všechny naše obchodní aktivity provádíme v souladu s platnou legislativou a dodržujeme technické, potravinářské a sběratelské předpisy. Pro zajištění kvalitních služeb využíváme nejmodernější technologie a vybavení současnosti. Na rozdíl od naší konkurence v České republice nabízíme 6 pečlivě vybraných a kvalitních druhů kratomu, které pravidelně každý měsíc doplňujeme, abychom zaručili maximální kvalitu, na kterou jste u nás zvyklí. Vše za skvělé ceny a s řadou dalších výhod, včetně online zákaznické podpory, která je téměř 24/7 k dispozici.

 

V našem internetovém obchodě naleznete širokou škálu produktů, včetně kratomu, CBD, kanabidiolu (CBG), koření a dalších doplňků spojených se zdravým životním stylem a posílením lidského organismu. Snažíme se neustále rozšiřovat nabídku sortimentu a reagovat na potřeby zákazníků a daného odvětví.

Naše logo, které je zde uvedeno, zahrnuje zelené lístky. Ty symbolizují přírodu a přírodní produkty, které nejsou chemicky upraveny, ale jsou založeny na přírodních základech.

logo společnosti Kratomit.cz


Společnost se primárně zaměřuje na trh B2C (business-to-customer), ale již působíme také na trhu B2B (business-to-business). V rámci B2B formy spolupracujeme s čajovnami, bylinkářstvími, dalšími internetovými obchody a kamennými prodejnami zaměřenými na výživu a doplňky stravy pro cvičení. Osobně bratři Hlawiczkovi jezdí 2-3 ročně do Indonésie, kde dohlíží na sklizeň kratomu a tím zajišťují maximální kvalitu a hygienu.

  

Zpět do obchodu