Který kratom je nejlepší?

Nejsilnější kratom

Jak poznat nejsilnější kratom? Kratom je přírodní produkt z listů stromu Mitragyna speciosa. Pomáhá stimulovat a tělo i mysl, díky čemuž si získal velice dobrou pověst. V tradiční medicíně se používá už od 19. století a od té doby vzniklo několik variant i způsobů jeho použití. Kratom dělíme na hned několik základních druhů dle barvy nebo účinků. Který kratom je však považován za nejsilnější?

Který kratom je nejsilnější?

Různé studie napříč světem ukazují, že nejsilnější kratom je kratom druhu Maeng Da a v těsném závěsu za ním druh Borneo. Některé stromy jsou údajně speciálně vyšlechtěny pro jeho výrobu, díky čemuž dokážou poskytnout opravdu silné a bezkonkurenční účinky.

A jaké základní druhy kratomu známe?

Druhy kratomu

Kratom dělíme dle zbarvení žilek listů na 3 základní druhy.

Bílý kratom

Za nejsilnější bílý kratom je považován kratom druhu Borneo.

Bílý kratom poskytuje nejvíce stimulačních účinků. Tento druh kratomu si oblíbili zejména zákazníci, kteří se potřebují dlouhodobě koncentrovat na určitou činnost a dělat ji co možná nejefektivněji. Je však potřeba si uvědomit, že u každého prodejce může být síla kratomu jiná. 

Červený kratom

Za vůbec nejsilnější druh červeného kratomu je považován kratom Red Borneo. Red Borneo působí silně a je potřeba dbát na správné sbírání–  zejména u začínajících zákazníků. Vhodnou alternativou Red Borneo je i červený kratom Maeng Da.

Červený kratom je znám pro své skvělé sběratelské efekty. Červený kratom je obecně považován za vůbec nejsilnější.

Zelený kratom

Mezi nejsilnější zelené kratomy patří kratom Green Boreo a Green Maeng Da. Oba jsou velice silné a populární u začínajících sběratelů.

Zelený kratom údajně kombinuje účinky jak bílého, tak červeného kratomu.

Jak zvolit správný kratom?

Pokud jste začáteční sběratelé a s kratomem nemáte doposud žádné zkušenosti, je vhodné uvažovat spíše o slabších variantách.

Pokud jste v kratomech znalejší sběratelé, můžete vyzkoušet například náš červený kratom Reg Maeng Da nebo bílý kratom White Maeng Da.

 

Marie

Kratomit

Zpět do obchodu