Který kratom je nejsilnější?

Nejsilnější kratom

Jak poznat nejsilnější kratom? Kratom je přírodní produkt z listů stromu Mitragyna speciosa. Pomáhá stimulovat a tělo i mysl, díky čemuž si získal velice dobrou pověst. V tradiční medicíně se používá už od 19. století a od té doby vzniklo několik variant i způsobů jeho použití. Kratom dělíme na hned několik základních druhů dle barvy nebo účinků. Který kratom je však považován za nejsilnější?

Který kratom je nejsilnější?

Různé studie napříč světem ukazují, že nejsilnější kratom je kratom druhu Maeng Da a v těsném závěsu za ním druh Borneo. Některé stromy jsou údajně speciálně vyšlechtěny pro jeho výrobu, díky čemuž dokážou poskytnout opravdu silné a bezkonkurenční účinky.

A jaké základní druhy kratomu známe?

Druhy kratomu

Kratom dělíme dle zbarvení žilek listů na 3 základní druhy.

Bílý kratom

Za nejsilnější bílý kratom je považován kratom druhu Borneo.

Bílý kratom poskytuje nejvíce stimulačních účinků. Po jeho konzumaci lze zaznamenat nárust energie, soustředění a silnější motivaci. Tento druh kratomu si oblíbili zejména zákazníci, kteří se potřebují dlouhodobě koncentrovat na určitou činnost a dělat ji co možná nejefektivněji. Je však potřeba si uvědomit, že u každého výrobce může být síla kratomu jiná. 

Červený kratom

Za vůbec nejsilnější druh červeného kratomu je považován kratom Red Borneo. Red Borneo působí silně a je potřeba dbát na správné dávkování –  zejména u začínajících zákazníků. Vhodnou alternativou Red Borneo je i červený kratom Maeng Da.

Červený kratom je znám pro své sedativní účinky. Používá se pro uklidnění mysli, eliminaci stresu a lehké uvolnění svalů. Někdo však může zaznamenávat i povzbudivý efekt a nárust energie. Červený kratom je obecně považován za vůbec nejsilnější.

Zelený kratom

Mezi nejsilnější zelené kratomy patří kratom Green Boreo a Green Maeng Da. Oba jsou velice silné a populární u začínajících konzumentů.

Zelený kratom údajně kombinuje účinky jak bílého, tak červeného kratomu.

Jak zvolit správný kratom?

Pokud jste začátečníci a s kratomem nemáte doposud žádné zkušenosti, je vhodné uvažovat spíše o slabších variantách nebo kratomu v kapslích, u kterých je snazší hlídat denní dávkování.

Pokud jste v kratomech znalejší, můžete vyzkoušet například náš červený kratom Reg Maeng Da nebo bílý kratom White Maeng Da.

 

Marie

Kratomit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení