4 hodnocení

BrainMax Shilajit, 15 g

Shilajit se vyskytuje na různých místech po celém světě, avšak ne všude je ve stejně vysoké kvalitě a čistotě s dostatečným obsahem účinných látek. Kvalita shilajitu závisí na mnoha faktorech, včetně místa sběru, nadmořské výšky a procesu zpracování, který nesmí být prováděn při vysokých teplotách.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: BrainMax
1 288 Kč
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.015 kg
Snímek obrazovky 2024 04 26 v 1.57.06
Novinka Tip

Himalájský poklad: Shilajit

BrainMax Shilajit je sbírán v oblasti Himalájí v Pákistánu, ve výšce přibližně 5000 m.n.m. Tento unikátní produkt pochází z oblasti Khaplu a Siačenského ledovce na severu Pákistánu, kde je možné nalézt ten nejkvalitnější shilajit. Po sběru je sušen na přímém slunci, aby nedošlo k ovlivnění jeho složení vysokými teplotami a zachovaly se jeho cenné látky. Celý proces sběru a zpracování může trvat až 6 měsíců, ale výsledný produkt stojí za to.

Více než 80 minerálů = Shilajit, asphaltum

Shilajit je bohatý na více než 80 minerálů a stopových prvků, což z něj dělá jeden z nejkomplexnějších doplňků produkovaných přírodou. Obsahuje specifickou kyselinu fulvovou, která působí jako účinný transportér živin do buněk a zároveň pomáhá odvádět toxiny z těla. S obsahem až 86% této kyseliny fulvové je důležité dodržovat doporučené dávkování.

Shilajit je vhodný pro muže i ženy a přináší mnoho zdravotních benefitů. U žen podporuje pravidelnou menstruaci, zatímco u obou pohlaví přispívá k reprodukčnímu zdraví a zdraví močové soustavy. Jeho silné antioxidanty podporují imunitní systém a zároveň přispívají ke zdraví kostí, kloubů a trávení.

I WANT HHC-P-35

 
 
 
 

Doporučené dávkování

Shilajit je nejlepší užívat na prázdný žaludek, ideálně ráno, kdy je dlouhá pauza od posledního jídla. Pokud to není možné, vyčkejte alespoň 30 minut po jídle. Pomocí nekovové lžičky vezměte množství přibližně velikosti 1/3 hrášku (0,2 g) a rozpusťte ho ve 250 ml teplé (nejlépe filtrované) vody. Postupně můžete zvýšit denní dávku až na 0,5 g. Podle ajurvédské tradice je nejlepší kombinovat shilajit s trochou medu. Po třech až čtyřech týdnech pravidelného užívání doporučujeme udělat týdenní pauzu.

Zpět do obchodu