2 hodnocení

BrainMax Testamento 120 kapslí

Testamento se vrátil v novém složení. Zvýšili jsme množství zinku a vitamínu D. Tento doplněk stravy je založen na látkách, které byly v nejnovějších studiích opakovaně prokázány jako podpůrné pro udržení normální hladiny u mužů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3). Avšak současná legislativa nám nedovoluje uvádět konkrétní účinky jednotlivých složek.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: BrainMax
688 Kč
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 22 v 15.47.55
Novinka Tip

Vitální Synergie: Nové Testamento

Testamento se vrátil v novém složení. Zvýšili jsme obsah zinku a vitamínu D pětkrát! Tento doplněk stravy je vyroben z látek, které byly v nejnovějších studiích opakovaně prokázány jako účinné při udržení normální hladiny bold meneu u mužů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3). Současná legislativa nám však neumožňuje uvádět přímé účinky jednotlivých látek.

Látky obsažené v Testamentu podporují udržení hormonální rovnováhy jak u žen, tak u mužů. Ashwagandha, extrakt z brokolice a kopřivy, maca, zinek a vitamín D účinkují synergicky jako látky s prokázanými účinky.

Vhodné pro všechny jedince zaměřené na:

  • Zvýšení hladiny bold meneu u mužů (díky zinku1, maci peruánské3)
  • Zvýšení hladiny progesteronu u žen (díky maci peruánské3)
  • Podporu sexuálního libida (díky ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Zlepšení tréninkových výsledků (díky ashwagandě2)
  • Zvýšení energetické úrovně (díky maci peruánské3, ashwagandě2)
  • Snížení estrogenové dominance u žen i mužů (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Hormonální optimalizaci u žen i mužů (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)

Doporučené dávkování:

V netréninkové dny ráno s jídlem užijte 4 kapsle najednou. V dny tréninku užijte 4 kapsle před tréninkem. Pokud kombinujete s Daggerem, je doporučeno užívat je buď ráno s jídlem nebo s večeří před spaním, zatímco Dagger užívejte vždy před tréninkem.

Obsah:

Extrakt z granátového jablka, Bio ashwagandha, Extrakt z kořene kopřivy 1:10, Extrakt z macy 1:10, Extrakt z ústřice, Zinek bisglycinát, Vitamin D3, Extrakt z brokolice, Tartrát karnitinu, Extrakt z černého pepře.

Protispékavé látky: křemičitan, fosforečnan vápenatý, hořečnatý stearát.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučené denní dávkování a nepřekračujte je. Tento přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Mějte zdravý životní styl.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém a temném místě.

I WANT HHC-P-27

Zpět do obchodu