20 hodnocení

disPOD Amnesia Haze 500 mg HHC

Získejte svou dávku štěstí s naším disPODem s příchutí Amnesia Haze obsahujícím 500 mg HHC. Bez THC a s lahodnou chutí sladkých citrusů. Zlepšuje náladu, snižuje stres a stimuluje apetit.

 

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Skladem
699 Kč –38 % 428 Kč
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg
disPod Amnezia
699 Kč –38 %

DisPOD Alien 

Nabízíme diskrétní a jednoduchý způsob relaxace pomocí vaporizéru s příchutí Amnesia Haze a 500 mg HHC, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé uživatele HHC. Naše jednorázové HHC dispody jsou určeny pro vapování, které má menší množství páry a především zlepšuje chuť, náladu a snižuje stres. Pojďme se na tento disPOD blíže podívat! 

Co je to disPOD? 

Dispod je označení pro vaporizační zařízení, které je vybaveno jednorázovými náplněmi s obsahem HHC a přírodních terpenů.

DisPOD Alien Amnesia Haze 

  • Vaporizér obsahuje 500 mg HHC extraktu získaného hydrogenací CBD extraktu, který je plně přírodní a bezpečný.
  • Naše disPOD cigarety jsou vyrobeny s vysokou kvalitou a obsahují větší poměr isomerů hexadyrokanabinolu než většina HHC extraktů na trhu. Terpeny, jako Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene a Linalool, jsou přidány do směsi, aby zlepšily náladu, snížily stres a stimulovaly chuť k jídlu.
  • Náplň neobsahuje ředící roztoky a baterie se snadno nabíjí přes Micro-USB.

Je nutné dodržovat zákony o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a výrobky ukládat mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích. 

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Zpět do obchodu