7 hodnocení

THC-P disPOD Ground and Pound 1ml

Jednorázový disPOD s THC-P a lahodnou příchutí Ground and Pound láká na sebe s 1 ml tekutiny obsahující prvotřídní THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato exkluzivní kombinace THCP a CBG poskytuje synergické účinky obou kanabinoidů. THC-P může dodat až několikanásobně větší sílu než běžné THC. 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
800 Kč –39 % 488 Kč
Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg
THC-P disPOD Ground and Pound 1ml
Novinka Tip
800 Kč –39 %

Elegance a nenápadnost

THCP disPOD 1 ml s příchutí Ground and Pound. Řada THC-P disPOD patří k nejvýkonnějším v naší nabídce produktů s obsahem THC-P. Tento kompaktní jednorázový elektronický vaporizér je navržen s důrazem na nenápadnost a jednoduchost použití. Kvalita THC-P destilátu, vyráběného v EU, zaručuje silný a dlouhotrvající účinek.

Kompaktní, avšak chytrý

Pro ty, kteří teprve začínají s THC-P, doporučujeme postupovat opatrně. THC-P je známé zpožděním nástupu účinku, který plně nastupuje až po 1-2 hodinách. Důležité je být připraven na jeho intenzivní účinek, abyste nebyli překvapeni jeho hloubkou a trváním.

Ochutnejte jemné zemitě tóny s nádechem sladkého dřeva a pikantního pepře v příchuti Ground and Pound. Tento produkt se ideálně hodí k povzbuzení mysli, snížení stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa bohatých chutí s naším THC-P disPOD!

 

I WANT HHC-P-37

 

Nejste přesvědčeni tímto vapem? Podívejte se také na ostatní produkty s konopím v naší nabídce.

Zpět do obchodu