1 hodnocení

MyProtein Omega 3

Omega-3 je nezbytná mastná kyselina, kterou tělo nedokáže samo vytvářet, a proto je nutné ji získávat ze stravy. Přirozeně se vyskytuje v rybím oleji, což může ztížit její získání pouze z potravy. Obsahuje dvě hlavní složky - EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: BrainMax
288 Kč
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 3.38.04
Novinka Tip

MyProtein Omega 3: O co se jedná?

Omega-3 je nezbytná mastná kyselina, kterou tělo samo nevytváří, a proto je nutné ji získávat z potravy. Přirozeně se vyskytuje v rybím oleji, což může být obtížné jen z běžné stravy. Obsahuje důležité složky EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Vlastnosti MyProtein Omega 3:

  • Obsahuje esenciální mastné kyseliny.
  • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce (při příjmu 250 mg EPA a DHA denně - 3 kapsle denně).

Složení:

  • Rybí olej Omega 3, softgelové kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), směs tokoferolů.

Dávkování:

  • Velikost porce: 1 softgelová kapsle.
  • Počet porcí v balení: 90 (90 softgelových kapslí), 250 (250 softgelových kapslí), 1000 (1000 softgelových kapslí), 6000 (6000 softgelových kapslí).

Alergeny:

Alergeny jsou výrazně označeny ve složení. Vyrábíno v zařízení zpracovávajícím mléko, sóju, vejce, lepek a jejich výrobky.

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli 3x denně. MyProtein Omega 3 rychle pomáhá pokrýt denní potřebu, což je vhodné zejména pro hektický životní styl.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční světlo. Není vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah dětí.

I WANT HHC-P-28

Zpět do obchodu