3 hodnocení

MyProtein Tribulus

Tento výrobek je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit příjem saponinu v podobě extraktu z Tribulusu. Tribulus podporuje funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitu a přispívá k normální činnosti močové soustavy.  Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
278 Kč
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 4.44.31
Novinka Tip

Tribulus podporuje:

  • Zdravou funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitu.
  • Normální funkci močové soustavy.

Balení: 90 kapslí

Představujeme vám nejvýkonnější extrakt Tribulusu, který je k dispozici s úžasným obsahem saponinu 95%. Každá tableta obsahuje 300 mg tribulusu.

Tento produkt je skvělou volbou pro každého, kdo hledá zvýšení příjmu saponinu v podobě extraktu Tribulusu. Pomáhá zvyšovat hladiny testosteronu, což vede ke zvýšení síly, libida a energie. Doporučené dávkování je 1 tableta, 1-3 krát denně před jídlem. Doporučuje se jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Pro koho je Tribulus vhodný?

Tento produkt je ideální pro každého, kdo chce zvýšit příjem saponinu ve formě extraktu Tribulus terrestris. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat 1 kapsli, 1 až 3 krát denně před jídlem. Doporučuje se jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Složení:

Tribulus Terrestris v prášku (95 % saponinů), kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), plniva (hydrogenfosforečnan vápenatý), protispékavé látky (oxid křemičitý, stearát hořečnatý).

Doporučené dávkování:

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1 tabletu, 1-3 krát denně před jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt by neměl nahrazovat pestrý a vyvážený jídelníček. Uchovávejte na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční světlo. Není vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění pro alergiky:

Vyrobeno v zařízení, kde se zpracovávají mléko, sójové a vaječné bílky, lepek a arašídy!

I WANT HHC-P-29

Zpět do obchodu