Neohodnoceno

Semena konopí Marmalate Indica

Z našich genetických zásobáren přichází směs výbušných chutí, dvě odrůdy proslavené ve světě cannabis svými účinky, chutí a unikátními barevnými nádechy. Critical Mass, svým vzhledem připomínající sativu, ale vyznačující se osobitými vlastnostmi indicy, zkombinovaný s odrůdou indicového vzhledu a vlastnostmi sativy Lavender.

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Delicious Seeds
164 Kč
Kategorie: Indica
Marmalate
Novinka

Marmalate Indica

Tento hybrid hrdě prezentuje vlastnosti svých rodičů, chlubí se dlouhými hustými palicemi s modrým odstínem a neodolatelnou příchutí borůvek a malin, které se v ústech mění na krémové panaché z lesních plodů. Je to odrůda s neuvěřitelnými účinky v neuvěřitelně krátké době.

  • Genotyp této odrůdy je 70% Indica a 30% Sativa s obsahem THC 21%.
  • Zrání v interiéru trvá 50 až 55 dní, zatímco venku dozrává na konci září.
  • Chuť je sladká s ovocnými tóny.
  • Produkce dosahuje 500 gramů na metr čtvereční při pěstování v interiéru a 600 gramů na rostlinu při pěstování venku. Vůně je intenzivní a účinek cerebrální.
  • Odrůda má střední odolnost proti plísním a vysokou odolnost proti škůdcům. Je feminized a její linie pochází z Critical Mass a Lavender. Výkonnost pro BHO extrakce je 20%. Tato odrůda má střední toleranci na zavlažování.

Tato směs výbušných chutí a barev je ideální volbou pro pěstitele hledající rostlinu s vysokým výnosem, intenzivní chutí a silnými cerebrálními účinky.

Zpět do obchodu