Neohodnoceno

Semena konopí Northern Lights Blue Auto

Vysoký růstový potenciál této generace automatiky lze hodnotit v průběhu celého životního cyklu. Tato středně velká rostlina může snadno dosáhnout výšky 70 cm, často roste až na metr a ještě více. Vytváří jeden velký centrální bod a mnoho dalších bočních větví. V severních zeměpisných šířkách je to velmi atraktivní volba pro letní plodiny, zatímco ve středomořských podnebích jsou dvě nebo tři sklizně za sezónu velmi časté.

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Delicious Seeds
214 Kč
Northern Lights Blue Auto
Novinka

Northern Lights Blue Auto

Má jemné aroma lesních plodů, jako jsou borůvky, jahody a maliny, s pikantními tóny. Účinek tohoto kmene je vysoce léčivý, ideální pro zmírnění chronické bolesti. Nabízí velmi příjemný pocit pohody s mírnou mozkovou stimulací a sedativním účinkem, což je ideální pro dlouhodobé meditace a relaxaci.

  • Genotyp této odrůdy je Auto Indica s obsahem THC 18%.
  • Životní cyklus trvá 70 až 75 dní. Chuť je sladká s ovocnými tóny. Produkce dosahuje 500 gramů na metr čtvereční při pěstování v interiéru a až 90 gramů na rostlinu při pěstování venku. Vůně je intenzivní a účinek léčivý.
  • Odrůda má vysokou odolnost proti plísním a škůdcům.
  • Je feminized auto a její linie pochází z Northern Light Blue Auto a Blueberry Auto. Výkonnost pro BHO extrakce je 22%. Tato odrůda má vysokou toleranci na zavlažování a velmi vysokou léčivou hodnotu.

Northern Light Blue Auto x Blueberry Auto je ideální volbou pro pěstitele hledající rostlinu s vysokým výnosem, intenzivní chutí a silnými léčivými účinky.

Zpět do obchodu