Neohodnoceno

Semena konopí Sugar Black Rose Indica

Sugar Black Rose je bezpochyby jednou z nejchutnějších odrůd, které jsme kdy vyzkoušeli. Tento kmen vznikl zkřížením Critical Mass s naší vysoce ceněnou matkou z roku 1998, Black Dominy. Venku, ve velkých nádobách nebo přímo v zemi, může tato rostlina dorůst do značné výšky a mít velmi velké větve. Je to široká, kulatá rostlina, což ji činí velmi diskrétní, ale také produkuje velmi dobré výnosy.

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Delicious Seeds
214 Kč
Kategorie: Indica
Sugar Black Rose
Novinka

Sugar Black Rose Indica

Pupeny mají sladkou, ovocnou vůni připomínající pomeranče nebo jiné sladké citrusové plody. Při vydechování kouře nebo páry lze detekovat mírně kořeněnou, přesto sladkou pachuť. Účinek Sugar Black Rose je okamžitý a velmi dlouhotrvající. Téměř narkotický, brzy se ocitnete v hluboce uvolněném stavu. Je velmi vhodný pro léčebné účely a pro milovníky indiky obecně, protože způsobuje i mírnou mozkovou stimulaci.

  • Genotyp této odrůdy je 80% Indica a 20% Sativa s obsahem THC 25%.
  • Zrání v interiéru trvá 50 až 55 dní, zatímco venku dozrává v polovině září.
  • Chuť je sladká s ovocnými tóny.
  • Produkce dosahuje 450 gramů na metr čtvereční při pěstování v interiéru a 900 gramů na rostlinu při pěstování venku. Vůně je intenzivní a účinek narkotický.
  • Odrůda má vysokou odolnost proti plísním a škůdcům. Je feminized a její linie pochází z Critical Mass a Black Domina. Výkonnost pro BHO extrakce je 25%. Tato odrůda má vysokou toleranci na zavlažování a velmi vysokou léčivou hodnotu.

Sugar Black Rose je ideální volbou pro pěstitele hledající rostlinu s vysokým výnosem, intenzivní chutí a silnými narkotickými účinky.

Zpět do obchodu