3 hodnocení

MouthFresh - Orange

MouthFresh s CBG poskytuje osvěžení dechu, což je skvělé pro kuřáky i ty, kdo chtějí udržet svůj dech svěží. Účinně neutralizuje nepříjemný zápach po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho pomerančová chuť a extrakt z konopí s CBG dodávají osvěžující pocit.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
188 Kč
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg
2419 mouthfresh orange.png
Novinka Tip

MouthFresh je odpověď na váš problém!

MouthFresh obsahující kanabinoidy CBG a THC je účinný osvěžovač dechu určený především pro kuřáky, ale také pro ty, kteří touží po čistém a příjemném dechu. Bez ohledu na to, jestli potřebujete zahnat zápach po klasické cigaretě či po pikantním pokrmu, MouthFresh vám bez námahy pomůže.

Jeho jemná, ale výrazná chuť zralých pomerančů potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciálně vyvinutá formule bojuje proti špatnému dechu a zanechává v ústech svěžest. Konopný extrakt CBG pak působí proti případným zánětům, zatímco kvalitní fullspektrální destilát CBG, obsahující 40 mg THC, zajistí optimální synergický efekt.

Svěží dech ihned

Stačí protřepat a poté vypláchnout ústní dutinu požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si volit, kolik produktu použijete podle aktuální potřeby osvěžení dechu.

Je ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle zlepšit svůj dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže můžete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.

Zpět do obchodu