2 hodnocení

MouthFresh - Strawberry

MouthFresh s obsahem CBG je osvěžovačem dechu, který ocení jak kuřáci, tak i ti, kdo touží po svěžím dechu. Účinně neutralizuje zápach po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho jahodová chuť a konopný extrakt CBG dodávají svěžest, zatímco fullspektrální destilát s THC zajistí optimální synergický efekt.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
188 Kč
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg
2416 czechcbd mouthfresh jahoda.png
Novinka Tip

MouthFresh má řešení!

MouthFresh s obsahem kanabinoidů CBG a THC je osvěžovačem dechu přizpůsobeným zejména pro kuřáky, ale i pro ty, kdo dbají na svěží dech. Ať už potřebujete odstranit zápach po klasické cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh vám pomůže s lehkostí.

Jeho jemná, ale intenzivní chuť zralých jahod potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciálně navržené složení účinně bojuje proti nepříjemnému dechu a ponechává v ústech svěžest. Konopný extrakt CBG chrání před možnými záněty, a pro dosažení maximální účinnosti jsou použity kvalitní fullspektrální destiláty CBG s obsahem různých kanabinoidů, včetně 40mg THC, pro optimální synergický efekt.

Dosáhněte svěžího dechu snadno!

Pro použití stačí jednoduše protřepat a poté si vypláchnout ústa požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit množství produktu podle aktuální potřeby osvěžení dechu.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle osvěžit dech. Jeho malé balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže vždy budete mít svěží dech po ruce.

Zpět do obchodu