2 hodnocení

MouthFresh - Raspberry

MouthFresh s přídavkem CBG osvěžuje dech, což je perfektní jak pro kuřáky, tak pro ty, kdo upřednostňují čistý dech. Účinně neutralizuje nepříjemné zápachy po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho malinová chuť a konopný extrakt CBG dodávají svěžest, zatímco fullspektrální destilát s THC zajistí optimální synergii účinků.

 
 
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
188 Kč
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg
2422 czechcbd mouthfresh malina.png
Novinka Tip

MouthFresh je řešením vašeho problému!

MouthFresh s obsahem kanabinoidů CBG a THC je osvěžovačem dechu, který je navržen především pro kuřáky, ale také pro ty, kdo touží po čistém a voňavém dechu. Ať už potřebujete osvěžení po klasické cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh s tím zvládne.

Jeho jemná, avšak intenzivní chuť zralých malin okouzlí vaše chuťové buňky, zatímco speciální složení bojuje proti nepříjemnému dechu a ponechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG se postará o možné záněty a pro dosažení optimálního vstřebání kanabinoidů je použit kvalitní fullspektrální destilát CBG s obsahem různých kanabinoidů, včetně 40 mg THC, pro maximální synergický efekt.

Dosáhněte svěžího dechu snadno!

Pro správné použití našeho MouthFresh stačí jednoduše protřepat a poté si vypláchnout ústní dutinu požadovaným množstvím. Můžete si volit množství produktu podle vaší aktuální potřeby osvěžení dechu.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoli během dne, kdy potřebujete rychle zlepšit svůj dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže budete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.

Zpět do obchodu