HHC - novinka ve světě konopí

Slyšeli jste již o HHC? Kromě CBD a THC existuje ještě látka zvaná HHC, která se také vyskytuje v konopí, ale ve velmi malém množství. Tato látka má v sobě velmi velký potenciál a na trhu je poměrně krátce. Pojďme si blíže popsat tuto novinku. 

 

Návrh bez názvu-14

Co je HHC?

HHC je ve vědě dlouho známý příbuzný THC, ale donedávna o něm uživatelé konopí mluvili jen zřídka. HHC je minoritní kanabinoid. Přirozeně se vyskytuje v rostlinách konopí, ale množství je příliš malé na to, aby byla extrakce prospěšná. Komerční výroba HHC je stále v plenkách a dosud není široce známá. Většina kanabinoidů může být přeměněna na jiné kanabinoidy změnou chemických vlastností molekuly. 

Jak se vyrábí HHC?

Objevil ho chemik Roger Adams ve 40. letech 20. století a vytvořil HHC přidáním vodíku do molekuly THC a změnou jejich fyzikálních vlastností. Tento proces, nazývaný hydrogenace, byl poprvé popsán v patentovém dokumentu z roku 1947. Výzkumem se zjistilo, že HHC má dlouhou životnost a je méně náchylné k poškození UV zářením a teplem.

Má HHC vedlejší účinky?

HHC vedlejší účinky? I když HHC není technicky THC, produkuje podobné účinky, pokud jej používáte dostatečně. Při výrobě v laboratoři je HHC směsí aktivních a neaktivních molekul HHC. Aktivní HHC se dobře váže na kanabinoidní receptory těla; ostatní ne. Výrobci zatím nenašli pohodlný způsob, jak oddělit vysokovýkonný HHC od jeho nízkoenergetického dvojčete, takže komerční HHC – je směsí obou, což může být pro kupujícího trochu plýtvání. Ale HHC má zjevné účinky. Téměř vše, co víme o účincích a vedlejších účincích HHC, je neoficiální. Jak již bylo řečeno, uživatelé hlásí stejný soubor vedlejších účinků, které znají uživatelé THC, což znamená úzkost, sucho v ústech, suché a červené oči, hlad a nespavost.

 

Zaujala vás tato novinka na trhu? U nás na Kratomitu máme vapovací pero HHC, a to hned v několika příchutích. Koupit si můžete například příchuť Amnesie Haze, banán, zmrzlina a Gorilla Glue.

Nakupovat nyní

 

Adéla, Kratomit 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení