2 hodnocení

HHC pero Banana Runtz 94% 1 ml

Vaporizační pero s příchutí Banana Runtz od HHC s obsahem 94 % HHC a 6 % konopných terpenů z americké Kalifornie. Jeho aroma nese vůni dozrálých banánů a sladkého ovoce, doplněné jemnými zemitými tóny bylinek. Poskytuje příjemné a uvolňující pocity s vysokou koncentrací. Ideální volba pro zlepšení nálady! 

Důležité je, že neobsahuje žádné THC!

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
800 Kč –12 % 699 Kč
Kategorie: HHC vapa
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 22.34.01
Novinka Tip
800 Kč –12 %

Banánová rozkoš

Nadčasová chuť a výjimečná účinnost se spojily v jednom - Banánová Runtz. Toto speciální vape pero je naplněno jedinečnou HHC příchutí Banana Runtz, která má impozantní koncentraci 94 % HHC a je doplněna o 6 % autentických konopných terpenů přímo z kalifornských plantáží.

Tato lahodná směs nese v sobě neodolatelnou chuť dozrálých banánů a sladkého ovoce, která se prolíná s jemnými zemitými podtóny bylinek. To všechno v jediném tažení zaručuje potenciální euforické a uvolňující pocity s dosažením maximální koncentrace.

Banánová Runtz není jen o výborné chuti a relaxaci. Je také vaším spolehlivým průvodcem k lepší náladě, rychlé úlevě od bolesti a úplnému zbavení stresu. To vše v elegantním a vysoce kvalitním vaporizačním peru, které bylo navrženo s ohledem na vaši každodenní pohodu a odpočinek.

Zpět do obchodu