1 hodnocení

10-OH-HHC joint Cherry Lady 10%

Nové konopné jointy z odrůdy konopných květů Cherry s 10% obsahem 10-OH-HHC a 10% H4CBD. Tato odrůda je známá svou sladkostí a vůní třešeň, která připomíná čerstvý utržený plod višně či třešňě.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Kratomit
210 Kč
Kategorie: 10-OH-HHC
Konopný joint se stínem
Novinka Tip

Konopné jointy Cherry Lady 10-OH-HHC 10% 

Nové konopné jointy z odrůdy konopných květů Cherry Lady s 10% obsahem 10-OH-HHC a 10% H4CBD. Tato odrůda je známá svou sladkou a výraznou vůní třešní, která připomíná chuť čerstvých třešní.

Představujeme vám ideální náhradu za konopné květy HHC-P – nové konopné jointy odrůdy Cherry Lady s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je známá svou výraznou a sladkou třešňovou vůní, která evokuje čerstvé třešně.

Jointy Cherry Lady jsou vyráběny z pečlivě vybraných květů konopí Cherry Lady, které obsahují 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a pouze minimální množství tetrahydrokanabinolu (THC), což zajišťuje, že jsou plně v souladu s legislativou a dostupné k volnému prodeji. Pojmenování Cherry Lady pochází z jejich charakteristické vůně připomínající čerstvé třešně a v někom to může vzbudit kousek nostalgie a to díky skvělé písničce Cheri Cheri Lady.

Vlastnosti Jointů Cherry Lady

  • Vzhled: Jointy jsou pečlivě srolovány z hustých, pryskyřicí bohatých květů, s výraznými oranžovými chloupky a trichomy, které vypadají jako pokryté jemnými krystalky.
  • Aroma: Silná třešňová vůně s dominantními tóny třešní a dalších sladkých plodů, která při použití přináší osvěžující a energizující zážitek.
  • Účinky: Díky vysokému obsahu 10-OH-HHC poskytují hlubokou relaxaci a uklidnění. Jsou ideální pro ty, kteří hledají úlevu od stresu, úzkosti nebo bolesti, aniž by negativně ovlivnili svou psychiku. Navíc mohou podpořit kreativitu a soustředění.
  • Obsah 10-OH-HHC: Jointy Cherry Lady se vyznačují vysokým obsahem 10-OH-HHC, který se pohybuje okolo 10% v závislosti na metodě pěstování a zpracování. Zároveň je zde také 10% H4CBD, které pomáhá perfektně vyladit tento květ.

Kombinace unikátních vlastností činí z jointů Cherry Lady nejen skvělý zdroj přírodní úlevy, ale také osvěžující zážitek pro smysly.

Rozdíl mezi HHC a 10-OH-HHC

Chemická struktura HHC je velmi podobná 10-OH-HHC, ale nejsou identické. Jejich účinky jsou velmi podobné a mnozí uživatelé uvádějí, že 10-OH-HHC je vynikající alternativou k HHC. Hexahydrokanabinol je známý svými psychoaktivními účinky, které navozují pocit euforie a spokojenosti. 10-OH-HHC má podobnou chemickou strukturu a účinky, ale je potřeba více výzkumu, aby bylo možné přesně určit jeho potenciál a bezpečnost.

Vyzkoušejte naše nové konopné jointy Cherry Lady a objevte jedinečné výhody, které 10-OH-HHC přináší.

Zpět do obchodu