3 hodnocení

Cartridge Banana Runtz 94% HHC 1 ml

Pokud jde o HHC cartridge s příchutí Banana Runtz pro vapovací pero, můžeme se těšit na 94% obsahu HHC

Je důležité podotknout, že tento produkt neobsahuje žádné THC!   

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
498 Kč
Kategorie: HHC cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 08 v 15.18.05
Novinka Tip

HHC cartrdige: Sladké banány 

HHC Cartridge s příchutí Banana Runtz je inovativním produktem, jehož složení zahrnuje impozantních 94 % HHC (hydroxycannabinol) a 6 % konopných terpenů. Pochází přímo z kalifornských konopných plantáží, což zaručuje nejvyšší kvalitu a autentičnost. Tato lahodná směs nás zavede do světa zralých banánů, jemných bylinek a sladkého ovocného aroma, které byste obvykle spojovali s výrobou cukrovinek.

Tento výjimečný produkt má široké spektrum využití pro vaše pohodlí a blahobyt. Díky vysokému obsahu HHC může přinést rychlou úlevu od bolesti, což je zvláště pro ty, kteří hledají alternativu k běžným analgetikům, velmi atraktivní. Navíc Banana Runtz HHC Cartridge má schopnost pozvednout vaši náladu a přinést vám potřebnou relaxaci po náročném dni. Může být také účinným prostředkem pro snížení stresu a úzkosti, čímž vám pomůže dosáhnout duševní pohody.

Pokud jste na cestách nebo prostě hledáte pohodlný a diskrétní způsob užívání HHC, tento Cartridge je pro vás ideální volbou. S Banana Runtz HHC Cartridge si můžete dopřát blahodárný účinek konopí v pohodlí svého domova nebo kdekoli jinde, kdykoliv budete potřebovat.

Návrh bez názvu-7

Zpět do obchodu