3 hodnocení

Cartridge Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

Náhradní cartridge Dolce Gelato s 94 % HHC a konopným terpenem pro vaporizační pero. Přináší osvěžující krémovou vůni s jemnými náznaky čerstvých citrusů a citrusové kůry. Ideální pro zlepšení nálady, úlevu od akutní bolesti nebo eliminaci stresu.

Bez obsahu THC!

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
199 Kč
Kategorie: HHC cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 17.36.30
Novinka Tip

Dolce Gelato!

Nechte se unést osvěžující krémovou vůní, obohacenou jemnými tóny svěžích citrusů a citrusové kůry. Tato vůně není jenom behýbkem pro vaše smysly, ale také vynikajícím prostředkem pro zvýšení nálady, uklidnění akutní bolesti a odstranění stresu. Vychutnejte si harmonický zážitek, který probouzí smysly a přináší okamžitou pohodu.

Každé balení obsahuje revoluční cartridge, která je naplněná neuvěřitelnými 6% přírodními konopnými terpeny a vysokými 94% hexahydrokanabinolu (HHC), z čehož minimálně 68,5% připadá na 9R.

Na každém obalu najdete nejen číslo šarže, ale také informaci o nejlepší použitelnosti, abyste mohli naplno vychutnat každou kapku této výjimečné směsi. Věříme, vám poskytne nezapomenutelný zážitek každému milovníkovi konopí. 

I WANT HHC-P-18

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.

Zpět do obchodu