3 hodnocení

Cartridge Grape 94% HHC 1 ml

Náhradní HHC cartridge s příchutí Grape pro vaporizační pero, obsahující výjimečných 94 % HHC. Toto zřetelně sladké aroma s nezapomenutelnou chutí zralého hroznového vína vás okamžitě nakopne a rozjasní vaši náladu po celý den.

Důležité je zdůraznit, že tato cartridge je zcela beze stop THC!

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
500 Kč –50 % 249 Kč
Kategorie: HHC cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 1.03.24
Novinka Tip
500 Kč –50 %

Cesta za lepší náladou: HHC Grape 

HHC cartridge s příchutí Grape představuje nejen úžasnou chuť vyzrálého hroznového vína, ale také zážitek z jedinečného kanabinoidu HHC (hydroxycannabinol). S obsahem až 94 % HHC a dalšími 6 % terpenů, což jsou aromatické látky nacházející se v konopí, tato cartridge vás zavede na trip do světa relaxace a klidu.

Přichází přímo z jižní Kalifornie, která je známá nejen svými slunnými svahy, ale také bohatým kulturním dědictvím spojeným s výrobou vína. Stejně jako tato krajina, i HHC cartridge s příchutí Grape nabízí přívlastky vyzrálého hroznového vína - sladkost, hloubku chuti a uklidňující tóny, které potěší vaše smysly.

Tato cartridge je ideálním společníkem pro každodenní relaxaci a odpočinek. Vše, co musíte udělat, je připojit ji ke svému vaporizačnímu pera a nechat se unést do harmonického světa klidu a pohody. Navíc můžete být klidní ohledně obsahu THC, protože tato cartridge je naprosto beze stop THC

Nyní máte příležitost objevit nový způsob relaxace a užít si skvělou chuť a potenciál HHC s touto vynikající cartridge s příchutí Grape.

Návrh bez názvu-69

Zpět do obchodu