3 hodnocení

Cartridge Serpent maze - 94% HHC 1 ml

Serpent maze HHC cartridge s 94% HHC je ovocná lahůdka s výraznými tóny jahod, navozením příjemných pocitů a relaxací, ideální pro psychickou bdělost. Bez THC, takže si můžete užívat autentický zážitek bez obav!

Ponořte se do světa HHC a nechte se unést jeho jedinečnými chutěmi. 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
199 Kč
Kategorie: HHC cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 12 09 v 3.54.45
Novinka Tip

HHC cartridge: Serpent maze

Představte si, že držíte v ruce malý zázrak. Cartridge Serpent maze, který je naplněný 94% HHC o objemu 1 ml. Tato malá kazeta skrývá v sobě 6% přírodních konopných terpenů a ohromujících 94% hexahydrokanabinolu, z čehož minimálně 68,5% představuje obsah 9R. Každá kazeta má své vlastní číslo šarže, a nejlepší použitelnost je pečlivě uvedena na obalu.

Tento výrobek není jen obyčejnou kazetou! Je to skvělá volba pro všechny, kteří preferují kvalitu a také autentičnost. Je určen pro všechny nad 18 let, jak nám připomínají naše striktní dodržování podmínek zákona! 


Objevte také naše ostatní HHC cartridge z Kratomitu. 

I WANT HHC-P-16

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.

Zpět do obchodu