2 hodnocení

HHC pero disPOD Strawberry Puding 500mg HHC

Jednorázový disPOD s příchutí Strawberry Puding a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) je zárukou lahodného zážitku, který rozproudí vaše smysly. Ponořte se do světa jemného jahodového pudinku s jeho sladkou a krémovou chutí, která okamžitě zve do vašeho prostoru nostalgie a pohody.

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
600 Kč –66 % 199 Kč
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg
Strawberry
Novinka Tip
600 Kč –66 %

Kouzelný disPOD Strawberry Puding 500mg HHC

Zapomeňte na obyčejné chvíle a přeneste se do světa lahodného pudingového zážitku s naším DisPOD Strawberry Puding. Tento vaporizér je navržený pro jednoduchý a nenápadný způsob relaxace. Obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s přírodními terpeny, které podporují vaši náladu a uvolňují stres. Naše jednorázové náplně jsou vytvořeny s ohledem na maximální pohodlí a chuťový zážitek, bez ohledu na váš úroveň zkušeností s HHC.

DisPOD Strawberry Puding je vyroben s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Jeho vyvážený poměr isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů přináší lahodnou chuť jemného jahodového pudinku s příjemnými tóny, které okamžitě navodí pocit nostalgie a pohody. Dobíjení baterie je snadné pomocí Micro-USB kabelu a náplň neobsahuje žádné ředící látky, což zajišťuje autentický zážitek.

Prosím, pamatujte na dodržování zákonů o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a udržujte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

I WANT HHC-P-10

Zpět do obchodu