4 hodnocení

HHC pero disPOD Wild Banana 500mg HHC

Jednorázový disPOD s příchutí Wild Banana a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) je zárukou osvěžujícího zážitku, který okouzlí vaše smysly. Ponořte se do světa divokých banánů s jejich lahodnou sladkostí a exotickou esencí, která vás okamžitě přenese do tropů.

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
600 Kč –66 % 199 Kč
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg
Banana
Novinka Tip
600 Kč –66 %

DisPOD Wild Banana 500mg HHC

Ponořte se do exotického světa s naším DisPOD Wild Banana, který nabízí jednoduchý a diskrétní způsob relaxace. Tento vaporizér obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s přírodními terpeny, které podporují vaši náladu a uvolňují stres. Naše jednorázové náplně jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a chuťový zážitek, ať už jste začátečníkem nebo pokročilým uživatelem HHC.

DisPOD Wild Banana je vyroben s ohledem na kvalitu a bezpečnost. Obsahuje vyvážený poměr isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů, které přinášejí osvěžující chuť divokých banánů spolu s příjemnými tóny tropického ovoce. Baterie lze snadno dobíjet pomocí Micro-USB kabelu, a náplň neobsahuje žádné ředící látky, což zajišťuje čistý a autentický zážitek.

Prosím, nezapomeňte dodržovat zákony o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a uchovávat tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let. 

I WANT HHC-P-8

Zpět do obchodu