3 hodnocení

Glovape Jack Herer 700mg HHC

Zářivý jednorázový GloVape s příchutí Jack Herer a obsahem 700 mg HHC je známý jako kultovní konopný hit. Jeho působivá směs zemitého až dřevitého aroma s lehkým nádechem borovice vás okouzlí. Tento přípravek zvedá náladu, nabíjí energií a podporuje tvůrčí myšlení. Kromě toho může také pomoct zmírnit úzkost, stres a depresi a povzbudit chuť k jídlu. Ať už se chystáte na večírek s přáteli, párty v klubu nebo si užít svůj oblíbený festival, tento vaporizer vás nadchne svým jedinečným provedením a designem.

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
1 200 Kč –42 % 689 Kč
Snímek obrazovky 2023 06 16 v 3.22.30
Tip
1 200 Kč –42 %

Jednorázový GloVape

Vstupte do světa zářivého jednorázového GloVape s příchutí Jack Herer a neuvěřitelným obsahem 700 mg HHC. Tento fenomenální konopný výtvor si získal svou kultovní pověst mezi milovníky konopí. Jeho smyslově působivá kombinace zemitého až dřevitého aroma, doplněná lehkým nádechem osvěžující borovice, okouzlí každou vaši částici. Připravte se na vzrušující dobrodružství, protože tento jedinečný produkt vás nejen povznese na vlnu dobré nálady, ale také vás naplní energií a podpoří vaši tvůrčí představivost.

A co víc, GloVape může být vaším společníkem ve snižování úzkosti, stresu a deprese, a dokonce vám pomůže získat zpět chuť k jídlu. Bez ohledu na to, jestli se chystáte na nezapomenutelný večírek se svými nejlepšími přáteli, taneční párty v nejžhavějším klubu nebo vzrušující festival plný hudby a radosti, tento vaporizer vás okouzlí nejen svou úžasnou účinností, ale i jedinečným provedením a ohromujícím designem.

Je třeba zdůraznit, že tento výrobek je plně bez THC, což znamená, že si můžete vychutnat jeho blahodárné účinky bez obav o nežádoucí psychoaktivní účinky.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Zpět do obchodu