9 hodnocení

HHC BEAST Orange 1ml

Překročte hranice obyčejnosti s novou, prvotřídní řadou jednorázových HHC vapovacích per. S celokeramickým zahříváním a exkluzivním designem se tato pera vyvyšují nad ostatní. Ale to je teprve začátek! 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
1 200 Kč –61 % 468 Kč
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg
602 czech cbd hhc orange beast
1 200 Kč –61 %

HHC BEAST Orange

Přivítejte novou hvězdu na poli vapovacích per, kterou je HHC Beast Orange disposable. Tato úžasná řada jednorázových per zaujme svou špičkovou technologií celokeramického zahřívání HHC, která poskytuje výjimečný výkon a přichází s exkluzivním designem.

Avšak to není všechno, co vám přinášíme. Společně s tímto HHC Beast Orange perem uvádíme na trh také novou řadu 100% přírodních terpenů, které přicházejí přímo z kalifornského ráje. Díky jejich spojení s kvalitním HHC a využitím špičkové technologie keramického zahřívání vznikla naprosto dokonalá symbióza.

Co se týče vůně, toto HHC Beast perlo obsahuje směs terpenů Orange, která tě okamžitě přenese na oslnivé plantáže citrusovníků. Ponoř se do vůně sladkých, šťavnatých pomerančů a zážitek z vapování se promění v neodolatelnou procházku mezi citrusovými stromy.

O terpenu Orange

Ponoř se do svěžího vánku, který ti přináší naše nová vůně, a tou je sladká citrusová symfonie s neodolatelným nádechem štiplavých a pikantních tónů, připomínajících dokonalou odrůdu clementina. To je ten pravý způsob, jak oživit každý všední den a probudit své smysly k životu.

Nech se unést do světa jiskřivého citrusového kouzla, které ti zaručeně dodá energii a zlepší náladu po celý zbytek dne! 

Typ terpenu: Hybrid-Sativa 
Vůně terpenu: Hořká, kyselá i sladká , přesně jako clementina
Účinky terpenu: Svěží pohodový pocit , relaxační ale zároveň středně energický 

 
HHC Beast disposable jsou technologicky navrženy pro vysokoviskózní distiláty.  

 

Složení HHC BEAST 

Složení náplně: 94% destilátu HHC, 6% přírodních terpenů. 

Objem cartridge:  1ml.

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero, 1x nabíječka Micro USB. 

Baterie : kapacita 400 mAh, možno dobíjet přes Micro-USB. 

 

Doporučené dávkování: Určeno jen pro zevní použití! 

Upozornění: Zákaz prodeje mladším 18ti let. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Zpět do obchodu