10 hodnocení

HHC Brownie 20mg - bezlepkové

Nadýchané čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Perfektní spojení lahodného dezertu a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC. Pomůže vám od stresu, perfektně zrelaxuje a uvolní. 

Aby toho nebylo málo, jsou HHC brownie BEZ LEPKOVÉ.

Momentálně nedostupné
Značka: HHC
300 Kč –70 % 88 Kč
Kategorie: HHC edibles
Hmotnost: 0.1 kg
HHC Brownie 20mg
300 Kč –70 %

Zvučí to opravdu skvěle! Pokud hledáte dezert, který spojuje skvělou chuť s účinky konopí bez THC, naše HHC Brownie jsou tím pravým výběrem. Tyto vynikající dezerty obsahují 20mg konopného extraktu HHC, který vám poskytne účinky relaxace a zklidnění, a to bez jakýchkoli psychoaktivních účinků THC.

Naše HHC Brownie jsou dokonalým spojením špičkového dezertu a síly konopí. Navíc jsou BEZ LEPKU, což znamená, že jsou vhodné pro všechny, kteří mají problémy s alergií na lepek. Tato chuťová exploze vás nadchne a uspokojí vaše chuťové pohárky a zároveň vám poskytne potřebnou dávku relaxace.

Takže pokud hledáte dezert, který vám dodá sílu a uspokojí vaše chuťové pohárky, neváhejte a vyzkoušejte naše HHC Brownie!

Upozornění : HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Složení: konopný extrakt HHC 20mg, olivový olej, voda, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bramborový škrob, palmový tuk, sušená syrovátka, dextróza, sušený vaječný bílek, kypřící látka ( E450,E500 ),emulgátor ( E471 ), súl, zahušťovadlo ( E415 ).

 

Zpět do obchodu