2 hodnocení

HHC Jelly 25mg - želé malina

Sladké želé bonbony s 25 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a lahodnou malinovou příchutí. Tato úžasná vůně a chuť evokují čerstvé maliny, které byly právě utrženy na lesním palouku či na vlastní zahrádce. Balení obsahuje 10 kousků želé s celkovým obsahem 250 mg HHC. Vyrobeno s pečlivostí v České republice.

Důležité je, že tyto bonbony neobsahují žádné THC, což znamená, že můžete naplno vychutnat příjemné účinky HHC bez obav.

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
388 Kč
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 14.50.35
Novinka Tip

Malinová lahůdka

Každý kousek tohoto lahodného želé nese v sobě 25 mg HHC (hexahydrokanabinolu), který je známý svými potenciálními relaxačními a potěšujícími účinky. Při rozpouštění se uvolňuje intenzivní aroma malin, které okamžitě upoutá vaši pozornost a zanechá ve vás příjemný pocit těchto sladkých lesních plodů. 

Tato malinová bomba v každém želé přináší chuťový zážitek, kterým můžete rozveselit svůj den. 

Jedno balení obsahuje 10 kousků želé, celkem 250 mg HHC, což vám umožní si dopřát tuto lahůdku vždy, kdy potřebujete chvilku radosti a relaxace.

A co je důležité zdůraznit, tyto bonbony jsou bez obsahu THC, což znamená, že si je můžete vychutnat bez obav z nežádoucích psychoaktivních účinků. Vychutnejte si letní pohodu a slunečnou náladu s našimi malinovými bombami.

 

Návrh bez názvu-72

 

Zpět do obchodu