7 hodnocení

HHC Jelly 25mg - želé modré mango

Tyto lahodné bonbony, obohacené o 25 mg HHC a s exotickou příchutí manga, jsou nezapomenutelným zážitkem pro vaše chuťové buňky. Jejich plná a intenzivní chuť vás přenese přímo do tropických krajů, kde se můžete nechat unášet vůní manga.

Důležité je, že tyto bonbony jsou zcela bez obsahu THC. 

Momentálně nedostupné
400 Kč –50 % 199 Kč
Kategorie: HHC
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 20.55.23
Novinka Tip
400 Kč –50 %

Exotická nálož HHC

Užijte si exotickou explozi chutí s našimi jedinečnými sladkými želé bonbóny s mangovou příchutí, které jsme s láskou vytvořili v naší vlastní cukrárenské dílně. Tyto bonbóny jsou nejen pochoutkou pro vaše chuťové buňky, ale také nabízejí 25 mg HHC (hexahydrokanabinolu). 

Již při prvním okamžiku ochutnání zaslechnete melodii tropů, protože chuť a aroma těchto bonbónů vám připomene zralé a šťavnaté mango. Každé sousto se v ústech příjemně rozplyne, uvolňujíc jemné tóny sladkosti a osvěžujícího exotického ovoce.

Naše bonbóny jsou vyrobeny s pečlivostí a kvalitou v myslích. Každé balení obsahuje lákadelných 25 mg HHC, které může oživit vaše smysly a přinést vám jedinečný zážitek.

A co je důležité, tyto lahodné pochoutky jsou bez obsahu THC, což znamená, že si můžete dopřát sladký luxus. Užijte si exotiku a dopřejte svým chuťovým pohárkům dovolenou v tropickém ráji s našimi mangovými bonbóny.

Návrh bez názvu-75

Zpět do obchodu