15 hodnocení

HHC med, 1000 mg HHC

Neodolatelný lahodný český med obohacený o 1000 mg HHC zaručeně přitáhne vaši pozornost. V tomto medu se skrývá mimořádná kvalita, kterou si menší čeští včelaři pečlivě střeží jako svůj poklad. Ponořte se do světa jedinečných chutí a vychutnejte si sladké poklady, které v sobě tento med skrývá.

Momentálně nedostupné
588 Kč
Kategorie: HHC

HHC med

Tento kvalitní med, jehož přírodní sladkost je jemně vyvážená, je jedním z nejlepších nositelů HHC pro lidské tělo. Jeho jednoduché cukry umožňují optimální vstřebávání, a pokud je dodržen správný výrobní postup, dochází k dokonalé symbióze mezi těmito dvěma látkami, kterou lidské tělo dokáže naplno využít.

Tento zázračný med pochází z malých českých včelařství, kde je kvalita medu na prvním místě. Jejich vášeň a pečlivost zaručují nejvyšší standardy, které jsou zakotveny v každém sladkém kvapce tohoto medového pokladu.

Jedna čajová lžička tohoto medu obsahuje přibližně 15 mg HHC, což znamená, že v jednom balení s hmotností 350 g najdete více než 68 lahodných čajových lžiček medu

 

Doporučené dávkování: Určeno jen pro zevní použití! 

Upozornění: Zákaz prodeje mladším 18ti let. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Zpět do obchodu