16 hodnocení

HHC-P Green Devil

Exkluzivní konopný květ, který byl pěstován v kontrolovaném prostředí skleníků, spojuje v sobě sílu HHC-P (15%). Toto jedinečné spojení vzniklo díky kombinaci amerických genetik a evropské elegance.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Kratomit
182 Kč 342 Kč 662 Kč 1 190 Kč 2 310 Kč 4 390 Kč 7 990 Kč 19 910 Kč 38 630 Kč 71 910 Kč od 182 Kč
Kategorie: HHC-P
THCP květy, THCP flowers cannabis
Novinka Tip

HHC-P konopný květ: Rozjeď to naplno

Exkluzivní konopný květ z řady "Stronger" pochází ze skleníků a vyniká obsahem HHC-P (15%). Toto výjimečné spojení vzniklo díky kombinaci americké genetiky a evropské elegance. Jeho chuť je osvěžujícě citrusová s jemným nádechem borovice. Tento květ je ideální pro ty, kteří hledají intenzivní zážitek.

Očaruje vás svěží a bohatá chuť, v níž dominuje citrusový dojem, doplněný lehkým borovicovým nádechem. Nicméně, nejen chuť činí tento květ mimořádným. Díky obsahu HHC-P je až 30krát intenzivnější než tradiční HHC. Pro ty, kteří si cení účinků podobných Delta 9 bez jejich nevýhod, je naše řada Stronger tou správnou volbou.

Návrh bez názvu-113

Zpět do obchodu