3 hodnocení

HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

Zažijte exkluzivní zážitek s vaporizérem HHC-P Stronger a fascinující příchutí Amnesia. Nejvyšší a nejzajímavější účinek dostupný na trhu. Řada STRONGER HHC-P představuje absolutní špičku mezi produkty HHC-P na trhu, oslní vás svou intenzitou, kvalitou a jedinečným charismatem. Stronger však znamená víc než jen výrobek – je to životní styl. Sladká vůně citronu a krémové esence se prolíná s jemnými bylinnými a zemitými tóny.

 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
628 Kč
Kategorie: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 08 11 v 18.56.37
Novinka

Dopřejte si nekonečnou euforii s výjimečným Stronger

Mezi nejvýkonnějšími výrobky s HHCP na trhu zazářila nejsilnější řada, která vám přináší efekt trvající dlouho po aplikaci.

HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Amnesia vám otevře dveře k intenzivnímu smyslovému zážitku, kde se hluboká, zemitá chuť propojuje s jemnými náznaky sladkých citrusů. S výrazným podílem 15% HHC-P a 80% HHC zajišťuje neobyčejný terpenový profil Amnesia, který se ideálně hodí pro podporu pozitivní nálady, zmírnění stresu a povzbuzení chuti k jídlu. Dostaňte se na novou úroveň relaxace a pohody, a vyzkoušejte tento úžasný výrobek.

Perfektně vybalancovaná spojení HHC a HHC-P zaručuje nejlepší možný prožitek. Zažijte maximální pocity štěstí, euforie a pohody, s výrazně prodlouženým trváním účinku a příjemným postupným nástupem. Tělo i mysl se uvolní a zažijete naprostou relaxaci.


Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Zpět do obchodu