1 hodnocení

HHC-P Stronger disPOD Blueberry Cheesecake 1ml

Jednorázová varianta Stronger disPOD s lahodnou příchutí Blueberry Cheesecake nyní obsahuje 1 ml výjimečného HHC-P. Tento inovativní kanabinoid HHC-P může dodat až 30x větší intenzitu, což zajišťuje dlouhotrvající účinky. Vyniká svou bohatou a chutnou kombinací, spojující nádech borůvek s krémovou esencí cheesecaku. 

Bez obsahu THC. 

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Skladem
788 Kč
Kategorie: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 19 v 19.27.08
Novinka Tip

Elegantní a neobyčejný

Řada HHCP Stronger disPOD představuje vrchol naší nabídky produktů obsahujících HHC-P. Jedná se o kompaktní jednorázové vape zařízení HHCP, které bylo koncipováno s cílem poskytnout jednoduchý a osvědčený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHC-P zaručuje hluboký a dlouhodobý účinek. Začínajícím uživatelům bychom však doporučili opatrnost, protože HHC-P může mít zpožděný nástup účinku a plně se projevit až po 1-2 hodinách. Je tedy důležité být připraven na jeho intenzitu.

Oslnivý zážitek s příchutí borůvek

Odrůda Blueberry Cheesecake vám nabídne bohatou a sladkou chuť, která dokonale kombinuje intenzivní borůvky s krémovým cheesecakem. Toto je ideální volba pro milovníky dezertů a pro ty, kteří hledají jemný a zároveň výrazný zážitek. Toto prvotřídní vape zařízení bylo vyvinuto tak, aby vám poskytlo nezapomenutelný zážitek a klidný relax během celého dne. V náplni se nachází 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do bohaté palety chutí borůvkového cheesecaku, kterou si ihned zamilujete.

Kvalitní výroba

Extrakt HHC-P a HHC, který používáme při výrobě, je získáván hydrogenací kvalitního CBD extraktu. Nikdy nebudeme nabízet plně syntetické nebo chemické přípravky. Proces hydrogenace je dlouhodobě využíván v potravinářském průmyslu při výrobě tuků a je standardizovaný jako "foodgrade" výrobní postup. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků můžeme zaručit nejvyšší kvalitu extraktu HHC-P a HHC.

 Návrh bez názvu-94

 

Tato oblíbená odrůda vás provede relaxací, radostí a zvýšeným apetitem. Ponořte se do světa bohatých chutí s naší řadou Stronger obsahující HHC-P.

Zpět do obchodu