3 hodnocení

HHC-P Stronger disPOD Jet Fuel 1ml

Jednorázový Stronger disPOD s výraznou příchutí Jet Fuel obsahuje 1 ml výjimečného HHC-P. Tento inovativní kanabinoid HHC-P nabízí až 30x větší sílu, což zajistí silné a trvalé účinky. Vyniká svou intenzivní a průraznou chutí spojující ostré tóny pepře s jemným nádechem dieselu. 

Momentálně nedostupné
454,40 Kč
Kategorie: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 18 v 22.09.12
Novinka Tip

Mistrovské umění

Série disPOD Stronger HHCP představuje vrchol našich produktů HHC-P. Tento kompaktní jednorázový HHCP vaporizér byl navržen s cílem poskytnout jednoduchý a ověřený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHCP zaručuje hluboký a trvanlivý účinek. Pokud jste novými uživateli, doporučujeme přistupovat s opatrností. HHCP totiž může mít zpožděný nástup účinků a plně se projevit až po 1-2 hodinách, takže je důležité být připraven na jeho intenzitu.

Výjimečný zážitek

Strain Jet Fuel vás uchvátí svou výraznou a pikantní chutí, kterou doprovázejí sladké podtóny. Ideální pro ty, kteří hledají silný a povzbudivý zážitek. Kvalitní vaporizační pero bylo navrženo tak, aby maximalizovalo vaše pocity při každém potažení. V náplni se nachází 1 ml směsi HHCP, HHC a terpenů v poměrech 15% HHC-P, 80% HHC a 5% terpenů. Nechte se unést intenzivní a nezapomenutelnou chutí, kterou budete chtít zažít znovu a znovu.

Tento oblíbený strain vás zvedne, dodá energii a zlepší vaši koncentraci. Ponořte se do světa výrazných a unikátních chutí s naším sortimentem HHC-P Stronger!

Návrh bez názvu-19

Zpět do obchodu