2 hodnocení

HHC pero Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

HHC vapovací pero s příchutí Gelato, obsahující nálož s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Přenese vás svěží krémovou vůní, kterou doplňují jemné dotyky čerstvých citrusů a citrusové kůry. Ideální pro povzbuzení nálady, zmírnění stresu.

Bez obsahu THC!

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
600 Kč –51 % 289 Kč
Kategorie: HHC
Hmotnost: 0.1 kg
Dolce gelato HHC pero
Novinka Tip
600 Kč –51 %

Letní potěšení

HHC vape příchutě Gelato s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Navrženo k vyvolání příjemných pocitů a psychické svěžesti spojené s fyzickým uvolněním. Výjimečné vapovací pero, vytvořené s ohledem na každodenní pohodu a relaxaci.

Neobsahuje žádné THC

Obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé srovnávají s THC. Oproti THC je HHC 100% legální a můžete si ho bezstarostně užívat, ať už pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti. Krémová chuť s jemnými náznaky citrusového aroma pro ještě radostnější den. Skvělé pro zmírnění akutních bolestí nebo odstranění stresu. Hexahydrokanabinol se také osvědčuje jako účinný pomocník při žaludečních nevolnostech. Naše vynikající vapovací zařízení je tady pro vás.

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

29

Zpět do obchodu