4 hodnocení

HHC pero Grape 94% 1 ml

Vaporizační zařízení s příchutí Grape HHC, jehož obsah HHC činí 94 % a je obohaceno o 6 % terpenů z kalifornských farem. Tato jedinečná směs přináší bohatou chuť zralého hroznového vína, která vám pomůže relaxovat každý den. 

A co je důležité, neobsahuje žádné THC. 

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
800 Kč –64 % 288 Kč
Kategorie: HHC
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 22.52.10
Novinka Tip
800 Kč –64 %

Zážitek plný hroznové harmonie!

Ponořte se do světa lahodného výběru s HHC vape příchutí Grape, jehož obsah HHC činí 94 % a je obohacený o 6 % autentických terpenů z Kalifornie. Tato unikátní kombinace přináší nezaměnitelnou chuť zralého hroznového vína, sklizeného ze slunných svahů jižní Kalifornie. Je to jako kousnutí do sladkého hroznu, který se rozplývá na jazyku a uvolňuje vás do pocitu úplného pohodlí.

Naše vapovací pero je navrženo s ohledem na vaše každodenní potřeby a zajišťuje nejen kvalitu, ale také spolehlivost. Je to váš společník na cestě za klidem a odpočinkem. Když si jej vezmete do ruky, stáváte se pánem svého vlastního relaxačního rituálu.

A co je nejdůležitější, Grape HHC neobsahuje žádné THC, takže nemusíte mít obavy z nežádoucích vedlejších účinků. To znamená, že si můžete užívat každý den a nechat se unést do světa harmonie a pohody bez jakýchkoliv starostí. Takže neváhejte a udělejte si GRAPE den!

Zpět do obchodu