2 hodnocení

HHC pero Serpent maze 94% HHC 1 ml

HHC vapovací pero s příchutěmi Serpent Maze obsahuje nálož s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti v USA. Toto vapovací pero přináší bohatou ovocnou vůni s výraznými podtóny jahod, ideální na relax a pohodu. 

Důležité je zdůraznit, že Serpent Maze neobsahuje žádné THC!

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
600 Kč –52 % 288 Kč
Kategorie: HHC
Hmotnost: 0.1 kg
Serpent maze HHC pero
Novinka Tip
600 Kč –52 %

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

Serpent Maze: Příchuť Kalifornie

Serpent Maze HHC vape příchuť s obsahem 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Tato příchuť je navržena tak, aby vám poskytla příjemné pocity a psychickou bdělost s doprovodným fyzickým relaxačním efektem. Je to vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo vytvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek.

Bez THC

V náplni se nachází liquid obsahující kanabinoid HHC, který někteří uživatelé připodobňují k THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho bez obav užívat, ať už kvůli jeho blahodárným či jiným skvělým vlastnostem. Naše skvělé vapovací pero je tu pro vás! 

Bezpečná výroba

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. Nikdy vám nenabídneme plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy držíme krok s přírodním základem. Hydrogenace je standardizovaný "foodgrade" výrobní proces, používaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme nabídnout vynikající HHC extrakt.

Nezapomeňte si přikoupit také náhradní HHC cartridge!

 

I WANT HHC-P-29

Zpět do obchodu